Jump to content

Import απο xml ΟΚΤΑΒΙΤ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε ολους,

 

ήθελα να ρωτήσω αν έχει καταφέρει κανείς να κάνει Import από τα xml αρχεία που στέλνετ η OKTABIT στους συνεργάτες.

 

Αν το έχει κάνει κανείς θα και μπορεί να βοηθήσει ας απαντήσει..

 

Ευχαριστώ πολυ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Συγνώμη για την νεκρανάσταση του thread αλλά θα ήθελα να σε ρωτήσω φίλε Athinodoros ή και όποιον άλλο φίλο αν όντως το συγκεκριμένο module ή και κάποιο άλλο κάνουν όντως τη δουλειά με τα xml της oktabit. Ρωτάω λόγω της γνωστής πολυπλοκότητας που έχουν...

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

nikolaosp

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Συγνώμη για την νεκρανάσταση του thread αλλά θα ήθελα να σε ρωτήσω φίλε Athinodoros ή και όποιον άλλο φίλο αν όντως το συγκεκριμένο module ή και κάποιο άλλο κάνουν όντως τη δουλειά με τα xml της oktabit. Ρωτάω λόγω της γνωστής πολυπλοκότητας που έχουν...

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

nikolaosp

 

Τωρα ειδα την ερωτηση σου.

Ισως απαντω λιγο αργα αλλα.... Εβγαλες ακρη?

Δεν εχω χρησιμοποιησει το xml τους αλλα πιστευω οτι αν τους παρεις τηλεφωνο θα σε βοηθησουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
  • 2 months later...
On 10/27/2022 at 8:42 PM, kotheodr said:

δες αν σου κάνει το παρακάτω αρχείο xml

novatronsec_demo.xml 27.8 kB · 0 downloads

Το XML αυτό δεν έχει κάποια πολυπλοκότητα που αναφέρει ο @nikolaosp ποιο πάνω 7 χρόνια πρίν!
Το μόνο πρόβλημα είναι πως δεν έχει Quantity που το prestashop το χρειάζετε οπωσδήποτε. Αλλά υπάρχουν modules που μπορείς να κάνεις τέτοιες τροποποιήσεις όπως επίσης και ένα δικό μου module που χρησιμοποιώ εγώ.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...