Jump to content

Informace o produktu - neoddělené řádky


Archee

Recommended Posts

Zdravím,

 

když si prohlížím produkty v kategorii, informace o nich jsou naplácnuté na sebe - přitom by měly být jednotlivě na řádcích,tak jako je to u detailního popisu produktu. (viz obrázek)

 

Nemáte někdo nějaké řešení?

 

Předem mockrát děkuji.

 

Petr

 

splacanec.png

Edited by Archee (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

na jaké verzi Prestashopu jedete? Nějaké moduly používáte?

Zdá se, že se u výpisu produktů z kategorie vynechává html kód, což znamená, že se nezobrazí zalomení řádku a ani ten tučný text

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Děkuji za odpověď.

Je to 1.5.4.1, pár modulů používám, ale nemají s tímto nic společného. Trochu jsem si pohrál v css souboru pro změnu barev atd, ale tyto změny rovněž nemají vliv na toto zalamování textu.

Link to comment
Share on other sites

tak jsem si teda stáhnul ten Prestashop, když už se tu pokouším radit :D

 

tak je to tak jak jsem říkal, odstraňuje se html kod

na řádku 45 v souboru product-list.tpl (prestashop/themes/.../product-list.tpl) je

<p class="product_desc"><a href="{$product.link|escape:'htmlall':'UTF-8'}" title="{$product.description_short|strip_tags:'UTF-8'|truncate:360:'...'}" >{$product.description_short|strip_tags:'UTF-8'|truncate:360:'...'}</a></p>

při změně na

<p class="product_desc"><a href="{$product.link|escape:'htmlall':'UTF-8'}" title="{$product.description_short|strip_tags:'UTF-8'|truncate:360:'...'}" >{$product.description_short|strip_tags:'<br><p>'|truncate:360:'...'}</a></p>

byste mohl docílit požadovaného odřádkování

Edited by CZechB0Y (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tak to nejspíš bude nějak oddělené

Můžete napsat html nějakého popisku produktu?

Dočasně můžete to html zobrazit třeba v textovém políčku takto:

<p class="product_desc"><a href="{$product.link|escape:'htmlall':'UTF-8'}" title="{$product.description_short|strip_tags:'UTF-8'|truncate:360:'...'}" >{$product.description_short|strip_tags:'<br><p>'|truncate:360:'...'}</a><textarea>{$product.description_short|escape}</textarea></p>

Edited by CZechB0Y (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ok, tak to HTML je takto:

 

<p><span style="font-size: 10pt;">Teplovodní krbová vložka</span></p>

<p><span style="font-size: 10pt;">Regulovatelný výkon celkový: <strong>7 - 14 kW</strong><br />Regulovaný výkon teplovodní: <strong>4 - 10 kW<br /></strong>Průměr kouřovodu: <strong>180 mm<br /></strong><br /></span></p>

Edited by Archee (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak jsem to vyřešil :)

 

funguje to s tímhle kodem:

<p class="product_desc"><a href="{$product.link|escape:'htmlall':'UTF-8'}" title="{$product.description_short|strip_tags:'UTF-8'|truncate:360:'...'}" >{$product.description_short|truncate:360:'...'}</a></p>

Edited by Archee (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Máte pravdu, sice jsem si s tim poradil, ale nejde zmenit velikost pisma, protoze uz je v tom html..

idealni by bylo opravdu povolit tomu urcite tagy, ale to se mi nepovedlo :/ - jsem spíše "bastlič" než programátor :D

Link to comment
Share on other sites

no já smarty neovládám, ale co jsem se dočetl, tak by měla jít ta verzes strip_tags:"povolene tagy" nicméně nejde :-/

ještě se na to zkusím podívat

tak

 

menší modifikací smarty modifieru se to dá poladit, aby to bralo ten druhý parametr

tento soubor nahrajte do složky prestashop/tools/smarty/plugins/modifiercompiler.strip_tags.php

potom půjde ten parametr strip_tags:"<br><p>" ;-)

modifiercompiler.strip_tags.php

Edited by CZechB0Y (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...