Jump to content
  • 0

Problem z rabatami


Thoriam

Question

Cześć niedawno postanowiłem zrobić aktualizację presty z wersji 1.4.8 do 1.5.4 i z tego tytułu wyrosło parę kwiatków. Otóż pierwszy z nich:

- po włączeniu rabatów ceny wyświetlały się ładnie. Niestety po ich usunięciu ceny wyświetlają się wciąż obniżone. Zmieniając typ wysyłki, cena zmienia się na normalną (bez obniżki).

- moduł płatności dotpay "rozwala" całą stronę: nie wyświetla się szablon i realizacja wykonuje się od razu (bez potwierdzenia).

- strony w cms nie mają ochoty się wyświetlać prawidłowo: otóż gdy chcę dodać jakąś stronę nie wyświetla się ona w ogóle natomiast gdy wyłączę jakąś normalnie się ona wyłączy. Po prostu nic nie mogę tam zmienić oprócz aktualizacji treści podstron oraz wyłączenia tych podstron.

 

Mam nadzieję że wyraziłem się w miarę jasno.

 

Z góry dzięki za jakąkolwiek podpowiedź pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Masz to gdzieś online?

 

Dotpay może nie działać bo konstrukcja modułów płatności się zmieniła, a z tego co pamiętam darmowy moduł dotpay był tragiczny chyba że korzystasz z tego z prestacafe.pl np.

 

Kwestie wyświetlania cen i stron cms to mogą być problemy bezpośrednio związane z szablonem sklepu, który przeniosłeś z wersji 1.4

 

Daj adres sklepu i w pliku config/defines.inc.php zmień stałą PS_MODE_DEV na true:

define('_PS_MODE_DEV_', true);

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...