Jump to content

Nowy szablon a szablon domyślny po modyfikacjach


Recommended Posts

zależy o jakich modyfikacjach mowa, proszę o ile to możliwe nieco rozjaśnić sytuację.

 

dajmy na to, że:

 

1) dokonujesz zmian w "defaultowym" template (nie edytujesz plików modułów)

2) instalujesz nowy szablon i go uruchamiasz

3) przywracasz "defaultowy" template - wszystko wygląda tak jak przed uruchomieniem nowego szablonu, wprowadzane zmiany są widoczne

 

 

inny scenariusz:

 

1) dokonujesz zmian w "defaultowym" template ale przy okazji modyfikujesz ustawienia modułów

2) instalujesz nowy szablon i również modyfikujesz moduły

3) przywracasz "defaultowy" template - zmiany wprowadzone do szablonu są widoczne (takie jakie powinny być) natomiast to co zmieniłeś w modułach w punkcie 2 jest również widoczne, nie masz opcji na przywrócenie ustawień z punktu 1

 

 

jeżeli chodzi o coś innego, daj znać :)

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o to, że mam interesujący template, ale chciałbym go na razie tylko testowo zobaczyć jak będzie u mnie wyglądał, ale nie planuję wprowadzać w nim zmian dopóki nie zdecyduję, że go na pewno zostawię na stałe. W obecnym template defaultowym zmiany były robione m.in. slider wyciągnięty w top, dodanie wyświetlania cen brutto w karcie produkty itp.

 

Rozumiem, że w takim przypadku jeśli nowy template mi jednak się nie spodoba to powrócę do starego bez żadnych strat? :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...