Jump to content

[Vyřešeno]Jak přehodím "Více informací" se "Ve stejné kategorii"


Pupendo

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych poradit s timto problémem. Dosud sejm si všechno dělal sím :-P, ale s tímto si nevím rady.
Když si otevřu podrobnou stránku s produktem, tak dole, pod obrázkem, mám mimo jiné třeba Doporučit známému nebo Tisk, to by ani tak nevadilo, to může zůstat na svém méstě.
Ale pak mám jako prvné "Ve stejné kategorii" a vyobrazení produkty stejné kategorie, a teprve pod tím mám Podrobné info o produktu na té stránce.
Zkoušel jsem modul Produkt v kategorii odebrat, došlo sice k jeho odstraněni ze stránky takže Podrobné info bylo jako první, ale po opětovném povolení modulu "Ve stejné kategorii" se tenro předsune před informace které odsune dolů. Věděl by n+kdo jak tyto dvě polozky prohodit?

A s tím je spojen druhá dotaz. Pokud by se podařilo tyto dva bloky prohodit, šel by modul "Ve stejné kategorii" upravit zobrazení tak, jak je to při kliknutí na kategorii kdy se ve středovém okně vypíší produkty pod sebou včetně ceny, tučného názvu produktu, popisu atd.?
Díky.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Akorat nevim jak poradit se zkracenymi nazvy produktu v tomto bloku. Zobrazuje mi takto:
Produk...

ale rad bych videl cely nazev produktu jelikoz mam hodne dlouhe nazvy a zacatek vubec nevypovida o vlastnostech produktu.. taky kvuli SEO. Jestli na to prijdes tak prosim napis.

diky
Jevgenij Semenenko
http://www.itinsight.cz

Ahoj, diky za ten link. Podivam se na nej ikdyz ted, s odstupem casu, ty bloky necham jak jsou, alespon je videt dalsi zbozi v e-shopu, kdybych ho presunul nize, pod podrobny text ke zbozi by se dalsi produkty posunuly dolu a ztratily by tak vyznam je nechat zobrazene.

K tvemu dotazu k delce nazvu produktu v bloku "zbozi ve stejne kategorii" - snad je to ono, uz sem to delal i v jinych modulech:
najed si do slozky "modules", tam najdi "productscategory" a otevri soubor "productscategory.tpl".
Tam hledej slovo "truncate" a zmen u nej tu hodnotu co tam je, na takovou jaka ti bude vyhovpvat"
Link to comment
Share on other sites

Diky, funguje to.

Nevis nahodou jak by slo zobrazovat produkty v blocich Novinky a Nejprodávanější stejnym stylem jako v Prohlédnuté produkty, teda obrazek + nazev produktu? Neprijde mi to prehledne..

S pozdravem
Jevgenij

Link to comment
Share on other sites

Diky, funguje to.

Nevis nahodou jak by slo zobrazovat produkty v blocich Novinky a Nejprodávanější stejnym stylem jako v Prohlédnuté produkty, teda obrazek + nazev produktu? Neprijde mi to prehledne..

S pozdravem
Jevgenij


Ahoj, to te zklamu, ale tohle uz nevim, nejsem odbornik na Prestu. Zkus pockat, urcite ti odpovi nekdo kdo s Prestou umi vice a zna jeji kod a kde co upravit
Link to comment
Share on other sites

Diky, nekdy to zkusim. Toto je pozadavek z rady "nebylo by spatny kdyby..." a to muze pockat. Co me opravdu zajima tak to konverze ceske diakritiky do entit a jak se to promitne do SEO? Napriklad: "Váš účet" se v html kodu zobrazi jako "Váš účet" coz v prohlizeci vypada stejne, ale netusim co na to "reknou" vyhledavace. Verze presty 1.2.2.0 s cestinou v jednym balikem od cvrkon (prestashop-1.2.2+modules-by-cvrkon)

Nemate s tim zkusenosti?

Link to comment
Share on other sites

Porad nic? Sice chapu ze posty se pocitaji tak nebo tak a moderatorovi je to jedno co tam pises. Fora jsou vsak od toho aby lidi vymenovali informace nikoliv resili svoje komplexy.

Jestli nekoho zajima tak moje otazka ohledne kodovani je vyresena tady:
http://www.prestashop.com/forums/viewthread/16733/etina/kdovn_ve_zdrojku


Kdyby sis prohlédl více příspěvků jackrabbita tak vždy jsou k věci a vůbec se nedivím že takhle odpovídá jelikož ty otázky jsou ty samé a poŕad dokola neboť lidi prostě nechápou k čemu vyhledávaní slouží..
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...