Jump to content

Doprava v administraci je pryč!!!


spacirek

Recommended Posts

Nejspíše až po instalaci češtiny a odinstalaci ostatních jazyků (včetně originálního) mi zmizlo v administraci to první nastavení co by se mělo zobrazit při kliknutí na záložku Doprava.... zobrazí se mi tam pouze "Záložka neexistuje", nemohu nastavic cenu poštovného atd...

Vše ostatní funguje jak má.

Je také zvláštní že všechny ostatní záložky (Catalog, Customers,...Payment,) jsou v angličtině a pouze Doprava se je pojmenována česky "Doprava".

Nevíte někdo jak to spravit, tak abych nemusel znovu instalovat?
Stalo se vám to také po instalaci češtiny??

Mám tam toho už hrozně moc změněného, dělal jsem se s tím hodně dlouho, nechtěl bych to teď kvůli takové kravině dělat vše znovu.

Napadlo mě to zkusit opravit tím že nainstaluju originál původní eshop někde na freehostingu a z mysql databáze vytáhnu pouze tu část týkající se té záložky SHIPPING v administraci.. jenže jsem zkusil 3 hostingy a na dvou to nešlo úbec, až nakonec na IC.CZ .. jenže jim blbne MYSQL Administrace, když se chci do ní dostat píše mi to:


Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: write failed: No space left on device (28) in /usr/share/phpmyadmin/index.php on line 44

Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in /usr/share/phpmyadmin/index.php on line 44

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/phpmyadmin/index.php:44) in /usr/share/phpmyadmin/index.php on line 101


Nevím jestli to je náhoda že jim to teď nejde, nebo něco jiného, ale jsem již proslulej tím že problémy přitahuju.


Za jakoukoliv pomoc bych byl moc vděčný.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...