Jump to content
vekia

Darmowe moduły PrestaShop [aktualizacja: 18/8/2013]

Recommended Posts

Lista darmowych modułów
Moduły dają Ci możliwość dodania nowych funkcjonalności do Sklepu. Wpływają na codzienną pracę z obsługą sklepu, poprawiają użyteczność aplikacji z której korzystasz. Poniżej umieszczam linki do darmowych modułów umieszczonych na oficjalnym forum prestashop

Developerzy!
Jeżeli chcecie umieścić tutaj swój moduł, proszę utworzyć na forum osobny wątek z modułem (koniecznie umieśćcie go jako załącznik do tematu!) i podeślijcie mi linka. Przed opublikowaniem modułu zostanie on sprawdzony pod kątem błędów i potencjalnych zagrożeń (zdarzały się i takie przypadki)

Ostatnio dodane moduły do listy
ostatnio dodane moduły będą podkreślone i napisane czerwonym fontem

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące modułów, kontaktujcie się bezpośrednio z autorami rozwiązań

Reklama i Marketing

Zarządzanie katalogiem, produktami i zamówieniami w Back Office

Funkcjonalności sklepu po stronie FO

Integracje

Płatności

Slidery i "karuzele" ;)

Sieci społecznościowe

Statystyka

Narzędzia administracyjne

Inne przydatne paczki

Teraz jest dokąd odsyłać, gdy ktoś pyta o wtyczkę :)

@Selljus: nie wiem czy widziałeś, ale jest nowy moduł do SEO, a gdzieś pytałeś o taką funkcjonalność (chciałem odpowiedzieć, ale zapomniałem później na jakim to było forum ;) ):

http://www.prestashop.com/forums/topic/268490-free-seo-module/

(trzeba tylko zaindeksować wyniki)

tytuł:

Darmowe moduły PrestaShop [aktualizacja: 18/9/2013]

A dziś jest tylko 29.08.2013, tzn od tej chwili do 18.09.2013 nie będzie żadny nowy darmowy moduł ? :)

coś Vekia dawno tematu nie aktualizował :(

podrzucę czego długo szukałem dla siebie

moduł integracji sklepu prestashop z kurierem UPS

moduł UPSCARRIER w załączniku

W razie problemów z instalacją jakie ja spotkałem (komunikat: Cannot modify header information - headers already sent by ... ) należy z pliku upscarrier.php usunąć ostatnią linijkę , czyli to: ?>

Edited by And63

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More