Jump to content

logowanie przez FB


Recommended Posts

witajcie

 

czy ktoś z Was ma doświadczania z modułem logowania przez facebooka ?

używacie ? działa to to ? sprawdza się ?

macie do tego jakieś darmowe moduły ? bo jedyny jaki widziałem pod TYM linkiem niby nie kosztuje dużo ale zawsze :)

Link to comment
Share on other sites

59 netto jak za moduł w tym support to nie jest dużo, brałbym bez zastanowienia ;P

jednak upewniłbym się, że działa on z 1.5

proces logowania w wersji 1.4 różni się nieco (pod względem kodu i filozofi) od 1.5

 

no i sprawdź ten wątek: http://www.prestashop.com/forums/topic/248739-free-module-facebook-connect-registerlogin-for-ps15/page__st__20__p__1281028__hl__free%20facebook%20connect__fromsearch__1?do=findComment&comment=1281028

Link to comment
Share on other sites

użyłem login radius - myślę, że przez długi czas będzie dla mnie darmowy (<2500 user)

spisuje się świetnie nawet w bezpłatnej wersji

nie polecam innych "damrowych" modułów do tego dostępnych obecnie na rynku, robią sieczkę ,..

Link to comment
Share on other sites

vekia : nie, nie przychodzą żadne extra spamy od loginradius, sprawdza się wyśmienicie

krystian : rzeczywiście ten moduł z prestahelp jest conajmniej dziadowski i mocno podejrzany

 

dodatkowy plus za loginradius jest taki, że jak FB coś zmieni w procedurach logowania, to oni się martwią i kombinują nie my :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

korzystałem z login radiusa i jedyny minus to z 5 maili reklamowych oraz koniecznośc włączonego curl. Generalnie po krótkiej męce napisałem własny, który działa dobrze :) Ale jeśli mówimy o darmówce login radius się sprawdza dla v 1.5.x

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...