Jump to content

Meta informace autor atd.


Stana

Recommended Posts

Zdravím,
chtěl bych přidat do hlavičky obchodu další informace, jako je autor stránek atd.
Zapsat description a keywords je snadné, ale do jakého souboru/ů a jakým způsobem přidat další info?
PHP nijak zvlášť neovládám a nerad bych něco zkazil. Díky

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ahoj, přišel jsi na to? Také hledám, kde je změna autora, ale nikde neni. Na SEO mi to hlásí autor neuveden:-(
Nebo nevíte někdo, kde to vyplnit?
Díky


EDIT:
Tak jsem na to přišel, ale trvalo to, jsem ochrápanej, ale stálo to za to :-)))

Takže v themes editovat header.tpl a přidat řádek 13 a za xxxxxxx si dejte co chcete:


<html >
   <head>
       <title>{$meta_title|escape:'htmlall':'UTF-8'}</title>
{if isset($meta_description) AND $meta_description}
       <meta name="description" content="{$meta_description|escape:htmlall:'UTF-8'}" />
{/if}
{if isset($meta_keywords) AND $meta_keywords}
       <meta name="keywords" content="{$meta_keywords|escape:htmlall:'UTF-8'}" />
{/if}
       <meta http-equiv="Content-Type" content="application/xhtml+xml; charset=utf-8" />
       <meta name="generator" content="PrestaShop" />
       <meta name="author" content="xxxxxxx" />
       <meta name="robots" content="{if isset($nobots)}no{/if}index,follow" />
       <link rel="icon" type="image/vnd.microsoft.icon" href="{$img_ps_dir}favicon.ico" />
       <link rel="shortcut icon" type="image/x-icon" href="{$img_ps_dir}favicon.ico" />
.
.
.
.
.

Link to comment
Share on other sites

Ty jo, fakt nedalo, trvalo mi to asi 4 hodiny pročítání diskuzí i anglických, francouzských a ruských a nikde nic :-)))
Tak jsem to vzal podle logiky a projížděl kody a jupí čerte, ono to vyšlo....a jak se mi pak pěkně usínalo, hehe .-))))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zdravim.
chcel by som sa opytat, snazim sa presne o toto, doplnenie meta tagu author akurat ze sa o to snazim na novej preste 1.4.0.17, no aj po dopisani sa mi ani po opakovanych refreshoch nezobrazuje dany tag v kode. Treba mi najrpv vyprazdnit nejaku cache alebo mozno upravujem zly subor?
Ide o tento header.tpl -> root/themes/prestashop/header.tpl ??


Vopred dakujem za akukolvek pomoc

Link to comment
Share on other sites

Je treba vymazat kompilacni soubory, ktere ti tam vytvoril sablonovaci system Smarty, aby se zmena projevila. Vymaz obsah slozky compile a je to .-)
(cesta: "tools/smarty/compile"; pokud pouzivas Smarty ve verzi 2, tak potom je cesta: "tools/smarty_v2/compile").

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...