Jump to content

Pozadí stránky


Sfingo

Recommended Posts

Dobrý den, jsem začátečník a potřebuju pomoct s takovou věcí. Stáhl jsem si free šablonu a když sem dal na pozadí obrázek tak jsem zjistil že šablona je průhledná a byl by špatně vidět text. Pak se mi tam povedlo dát bílý pozadí za text ale potřebuju aby to bílý pozadí bylo jen k té černé liště a dál už ne(hlavička aby byla prostě průhledná) přikládám obrázek. Jediný co jsem dokázal nastavit byla šířka toho bílého pozadí a výškou si prostě nevím rady. Předem děkuju za pomoc.

post-615510-0-54247100-1372500243_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobrý den, jsem začátečník a potřebuju pomoct s takovou věcí. Stáhl jsem si free šablonu a když sem dal na pozadí obrázek tak jsem zjistil že šablona je průhledná a byl by špatně vidět text. Pak se mi tam povedlo dát bílý pozadí za text ale potřebuju aby to bílý pozadí bylo jen k té černé liště a dál už ne(hlavička aby byla prostě průhledná) přikládám obrázek. Jediný co jsem dokázal nastavit byla šířka toho bílého pozadí a výškou si prostě nevím rady. Předem děkuju za pomoc.

Začátečníku, tady na fóru se dá hodně věcí vyřešit a v případě drobností i zadarmo. Má to jeden háček. Bez uvedení adresy, alespoň testovacího shopu, bez uvedení verze PrestaShopu a možná dalších věcí podstatných pro rychlé nalezení řešení, se nikdo ani nebude obtěžovat odpovědět.

 

Pro příklad. Existuje např. Firebug pro Firefox a vyřešení tvé žádosti je v něm otázka minut. Bez adresy shopu je to ovšem neřešitelné.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...