Jump to content

Nie można sie zalogować do panelu admina


gibon93

Recommended Posts

Caly dzien przegladarka byla zalogowana w panelu admina , jedyne zmiany w sklepie to poprawki w opisach produktow i wylaczenie modulu Hipay po jakiejs godzine moze dwuch brak mozliwosci zalogowania sie do panelu admina

 

 

 

 

TECHNICAL ERROR:

Details: Error thrown: [object Object]

 

Text status: parsererror

 

 

 

zrzut ekranu :

 

 

 

no i klops co dwa dni zawsze jakis blad w sklepie tylko czemu ?

 

Czy ktos moze podpowiedz jak naprawic ten blad ?

 

 

Dodam ze opcja odzyskiwania hasla takze nie dziala nowe haslo wpisane i tak nie dziala pokazuje sie ten sam komunikat

post-592642-0-61086700-1372189065_thumb.jpg

Edited by gibon93 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

na VPSie wlaczylem chrome wpisywalem wczesniej haslo oraz wcisnalem kombinacje klawiszy którą podales nie mogelm sie zalogowac i nie wyskakiwal zaden blad .

 

wylaczylem chrome wlaczylem ponownie wkleilem adres do panelu admina w pole adreu przegladarki i odziwo jestem w panelu admina

 

jendakrze w IE nie mozna sie zalogowac nawet na stworzone nowe konto administratora

 

jednakze mam wlaczony debug w chrome i widac cos takiego jak na zrzucie ekranu

post-592642-0-55418400-1372190052_thumb.jpg

Edited by gibon93 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

sytuacja wyglada nastepujaco na chwile obecna

 

 

1 odpalasz IE lub chrome wpisuje adres panelu admina

 

2 proba zalogowania sie

 

3 wyskakuje blad logowania

 

 

4 zamykam IE lub chrome

 

 

5 otwieram IE lub chrome wklejam adres panelu admina

 

6 jestem zalogowany

 

 

 

Ale to tak nie powinno sie dziac bez przyczyny cos tu jest nie tak jak trzeba .

Edited by gibon93 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Witam,

Mam ten sam problem z logowaniem do admina na serwerze home.pl wyświetla mi się błąd techniczny, dziwne jest to że po wyjściu z chrome i ponownym wejściu z najczęściej używanych wchodze bez logowania do admina. Mam problem bo jak tak wejdę to jak chcę edytować produkt to wszystko mi znika i pojawia się biała strona. Proszę o POMOC!!! :mellow:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Mam ten sam problem z logowaniem do admina na serwerze home.pl wyświetla mi się błąd techniczny, dziwne jest to że po wyjściu z chrome i ponownym wejściu z najczęściej używanych wchodze bez logowania do admina. Mam problem bo jak tak wejdę to jak chcę edytować produkt to wszystko mi znika i pojawia się biała strona. Proszę o POMOC!!! :mellow:

Pozdrawiam

 

możesz podać adres do sklepu? bez inspekcji cięzko cokolwiek powiedzieć

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sprawdź wyniki zapytania ajax (w konsoli przeglądarki, szczegóły kilka postów wyżej)

szczególnie ważna jest "odpowiedź" na to zapytanie,

jeżeli jest tam doklejony jakiś kod (np. statystyki home wspomniane powyżej) - to jest to przyczyna błędu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Cześć Ja mam problem z zalogowaniem sie do admina juz na starcie.

 

na link aktywacyjny do presty czekałem ok 3 dni

 

teraz gdy próbuje sie zalogować to wyskkuje mi błąd "Pracownik nie istnieje lub hasło jest nieprawidłowe."

 

gdy próbuje wygenerować nowe hasło to również błąd "Wystąpił błąd podczas zmiany hasła"

 

What the....??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Odświeżę trochę temat. U mnie błąd białej planszy przy logowaniu i nie możliwości zalogowania do panelu admina prestashop spowodowała aktualizacja. Z poziomu FTP wyłączyłem katalog modułów zmieniając nazwe   katalogu modules   np. org_modules i logowanie do panelu odbyło sie bez problemu. Potem trzeba wywalić aktualizację ostatnią która spowodowała błąd zależy co aktualizowaliśmy, będzie widać po datach katalogu i tyle w temacie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...