Jump to content

Dziwny adres


tomasinoo

Recommended Posts

Witam. Mam problem z adresem. Nie zawsze ale często wyskakuje mi na koncu adresu po index.php # np: index.php?id_category=4&controller=category#.UbN_RNg_j2Y. (co to jest - oczywiście nie na czerwone :))

Nie wiem w jakim momencie to się stało. Wcześniej tego nie było. Pomocy!

Link to comment
Share on other sites

korzystasz z modułu? Czy może sam to w jakiś sposób dodałeś?

Jest to istotne na tyle, że od tego zależą dalsze kroki :)

 

najlepszy byłby url do sklepu + informacja czy to moduł (jeżeli tak, to jaki)

 

pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

najlepiej będzie, jak otworzysz plik header.tpl zlokalizowany w Twoim szablonie, następnie dodaj kod:

 

{literal}
​<script type="text/javascript">
var addthis_config = addthis_config||{};
addthis_config.data_track_clickback = false;
</script>
{/literal}

 

umieść go przed tuż za

{$HOOK_HEADER}

i przed:

</head>

Link to comment
Share on other sites

faktycznie

 

w źródle strony masz jeszcze:

<script type="text/javascript">var addthis_config = {"data_track_addressbar":true};</script>

 

związane jest to z modułem LOF ADDTHIS, on modyfikuje parametr wyłączający który został dodany do header.tpl

 

 

7ZoVggg.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

http://www.sweetmama.pl/pidzamy-ciazowe/448-pidzama-ciazowa-fiori-granatowy-torelle.html#

 

Jeśli wchodzi się np z pierwszej strony to jest oki natomiast jeśli np z kategorii podkategorii to już pokazuje #. Filtr produktów działa mi raczej źle. jak wybierze się jakiś to nie da się go usunąć ani dodać innej pozycji np cena i kolor. Od kategorii pokazuje się dopiero nakładka filtrów nawigacyjnych . Może to od tego się coś dzieje?

Edited by tomasinoo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Blok filtrów nawigacyjnych jak patrze np na YoyTube działa dobrze u mnie jak zaznaczę np ceną to już nie działa nic innego, aby skoksować cenę muszę wczytać znów stronę to chore. Jest na to jakieś rozwiązanie. Szukam po polskich stronach ale nic nie widze z zagranicznymi jest gorzej :(

Link to comment
Share on other sites

Chyba już wiem o co chodzi jeśli użyję dla jakiegoś parametru pokazuję się on w wyszukiwarce z # i nie mogę dodać kolejnego jeśli skasuje # to wtedy mogę dodać kolejny atrybut.

 

Patrzyłem jeszcze raz. Za każdym razem wybierając jakiś parametr np cena ustawie górna i koniec dolnej już nie mogę ani skasować filtru jak usunę #po cenie to mogę dodać kolejny lub skasować i tak za każdym razem. Przez ten # nie działa mi to fajnie że pozbyłem się go po html ale pokazuje się w innych mi.

Edited by tomasinoo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Tak pozmieniałem czerwony na zielony jak w opisie było i # za html zniknął i oki. Ale w filtrowaniu jest i blokuje działanie jego.

 

Dla ścisłości nie przez usuniecie tak zaczęło się dziać lecz już wcześniej po zmianie teraz pomogło dla html, ale nie rozwiązało problemu filtrowania.

Edited by tomasinoo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...