Jump to content

Επαγγελματική (ή μη) βοήθεια


Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

έχω αγοράσει ένα theme, συγκεκριμένα το magaritheme.

 

Θα ήθελα να προσαρμόσω το shop ώστε να δουλεύει ακριβώς όπως το demo του magaritheme.

 

Μπορείτε να το δείτε εδώ:

 

http://magari.bestudio.pl/en/

 

θέλω η αρχική σελίδα να είναι έτσι, και οι μέσα σελίδες, προιόντος- κατηγοριών, όπως ακριβώς εμφανίζεται στο demo που έστειλα!

 

Θα ήθελα να ήξερα αν κάποιος από εσάς είναι διατεθειμένος να το αναλάβει - με το αζημίωτο βέβαια - ή να μου υποδείξει κάποιον - επαγγελματία ή μη - που θα μπορούσε να το αναλάβει.

 

Παρακαλώ απαντήστε σε αυτό το thread αν κάποιος είναι διατεθειμένος να το κάνει, και πόσο θα κοστίσει.

 

to shop θα στηθεί από την αρχή και το theme θα μπεί από εμένα. Από κει και πέρα, ας αναλάβει αυτός που είναι να το αναλάβει και οποιαδήποτε βοήθεια από εμένα θα είναι δεδομένη

 

Υπόψιν ότι υπάρχει πρόσβαση ssh στο μηχάνημα (από εμένα, μόνο). Αυτό το αναφέρω επειδή ίσως να βοηθήσει κάπως τα πράγματα.

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

 

 

Ευάγγελος.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα τηλέφωνο αλλά κανένας δεν απάντησε στο τηλέφωνο που γράφετε. Μόνο το asterisk και μου είπε τις ώρες που είναι ανοιχτή η εταιρία, και με ευχαρίστησαν που τους κάλεσα και μου το έκλεισε :)

 

Να σημειωθεί ότι πριν 3 λεπτά πήρα, που υποτίθεται ότι συμπεριλαμβάνεται στις ώρες που είσαστε ανοιχτά :)

 

Καλέστε με στο τηλέφωνο που θα δείτε στο log (αν έχετε)... αρχίζει από 2810-31

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

 

Κι εγω αγορασα ενα theme προσφατα και επρηξα κυριολεκτικα τον πωλητη μεχρι να μου το φερει στα μετρα μου. Επιτυχια 90% θα ελεγα, ακομα εχω μια δυο εκκρεμοτητες... :rolleyes:

 

Εφοσον λοιπον το θελεις οπως το demo, ξεκινα απο εκει γιατι, πιστεψε με, θα χρειαστεις και αλλες παραμετροποιήσεις αργοτερα που θα χρειαστει να πληρωσεις καποιον επαγγελματια σιγουρα.

Edited by yanc (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Είχαμε κάποιο τεχνικό πρόβλημα με το τηλεφωνικό κέντρο,που παρατηρήσαμε αργά το απόγευμα.

Δεν καταλαβαίνω το ειρωνικό σας ύφος. Δεν νομίζω ότι μπορούμε να συνεργαστούμε.

Σας ευχαριστούμε για την προσπάθεια που κάνατε να μας καλέσετε.

Edited by Site-View (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...