Jump to content

üye'ler ürün eklesin

mert_1638

Recommended Posts

arkadaslar reklam deilse sitenin linkini vereym

www.alicindan.com

arkadaslar scpidi bulduk cok begendim ve kurulumu ypatm türkçe pakete gerek kalmadi türkis yapinca launge otomatikle hem adminde hemde sitede türkçe oldu zaten

neyse orasini geçelim

benim bi sornum var oda şu

üyelerin sahibinden.com daki gibi nasil desem ürün ekliyorsn katogori seciyon fiyat veriyon yorum yaziyon resmi ekligin v.s v.s v.s

bunu bu Prestashop 'dadaa yapblirmiyiz yani bi eklenti yada modül varmı lütfen acil yardım

üyelerin ilan eklemeleri'ni istiyorum ilan barindirma süreside 6 Hafta olacak .. Lütfen yardım edin

Edit:

prestashop'un son sürümü yüklü 1.5

Edited by mert_1638 (see edit history)

Mert Bey,

Sakin olun lütfen :) Bu söylediğiniz işlem o kadar basit bir durum değil Prestashop için, bu sebeple ya özel yazılım kullanmalısınız ya da Prestashop sistemini profesyonel destek alarak kendinize göre özelleştirmeniz gerekecek. Bu gibi konularda

Sayın, #MahmutGulerce 'yi tavsiye ederim.

kolay gelsin.

Edited by selin (see edit history)

Mehaba

Özel istek üzerine geldim :) Kusura bakmayın biraz yoğunum.

Böyle bir uygulamayı daha önce iki kere yaptım. Ama tahmin ettiğiniz kadar basit değil. Şöyle sıralayayım:

1. Bu iş modül veya modüller ile yapılabilecek kadar basit değil. 6 modül ve bir çok çekirdek modifikasyonu yağarak tamamladık.
  2. Çalışma yaklaşık 45 gün sürüyor. Bu uzun süre maliyetini de arttırıyor.

Eğer bu süreye ve bu süre için yeterli bütçeye sahipseniz bu tip bir çalışmayı yapabilirsiniz.

• 1 month later...