Jump to content

nefunkcnost prekladu?


tozi

Recommended Posts

většinou tak,že v Tools Languages dáš vytvořit nový,slovenčina, nahraješ vlajku a obrázek,který nahradí nenahraný obrázek zboží a Uložíš,pak přenastavíš výchozí jazyk a je to.Záložky v adminu přeložíš ručně v Tools-Tabs

Link to comment
Share on other sites

většinou tak,že v Tools Languages dáš vytvořit nový,slovenčina, nahraješ vlajku a obrázek,který nahradí nenahraný obrázek zboží a Uložíš,pak přenastavíš výchozí jazyk a je to.Záložky v adminu přeložíš ručně v Tools-Tabs


No tento potup nefunguje.Nezobrazí mi môj jazyk pri nastavovaní default jazyka.Pri slovenčine mám toto.

When you delete a language, all related translations in the database will be deleted.

Vyplnené políčka mám takto:
Name: Slovak
ISO code: sk

Samozrejme vlajočku a no-picture obrázok.
Status zelená fajfka :).

Kde môže byť problém?

edit: takže češtinu som nainštaloval bez problémov,tak už neviem kde je problém pri slovenčine :(
Link to comment
Share on other sites

No to iste sa stalo aj mne po importe slovencin...pri jazyku som mal trojuholnik (varovanie) po kliknuti nan som prisiel nat ze v preklade neboli obsiehnute prelozene maily a tak sa jazyk neaktivoval...subory treba nahrat rucne cez ftp ak mas preklad...ked som hladal info o preklade do sk nasiel som aj nejake topicky v ktorych sa otom vravi. Sice je to starsieho data ale mozno ti to pomoze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...