Jump to content

Multishop


hajeka

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Valakinek sikerült már beállítani a multishop-ot? A leírás szerint csinálom lépésről-lépésre, de valami nem kerek a végén. A BO-ban látszólag minden jó, de mégis mitől működne, ha a megadott elérési útra (könyvtárba) nem kerül át semmi. A böngésző így nem találja a megadott oldalt.

Ötletek?

 

Előre is köszönöm.

 

Haya

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sziasztok.

Tudna valaki segíteni abban hogy mi lehet a gond akkor multishop esetén hogy ha mobilról nézem akkor jól jelenik meg mind a két áruház, de ha asztali gépről néztem akkor nem jelenik rendesen csak az egyik shop, a másiknak meg csak a lógója aztán üres lap.

A két áruház külön csoportban van.

 

Köszönöm a segítséget.

/i/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Amióta bekacsoltam a multishop-t, azóta nem tudom megnézni a vásárlók adatait.

 

A Vásárlók/Vásárlók enüpontba lépve az alábbi hibaüzenet jön be:

Rossz SQL lekérdezés
Table 'dzsar_PS_multisite.guest' doesn't exist

 

Tudom mit jelent. Nevezett táblána híre hamva sincsen, így érthető okok miatt nem találja.

 

A kérdésem, hogy iért? Egyáltalán kell léteznie, csak nem jött létre, vagy nem is kell léteznie, csak egy fejlesztési vakvágány kelléke maradhatot benne...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sajnos még mindig nem találtam megoldást erre a problémára. valakinek esetleg ötlete van?

 

elméletileg a 'dzsar_PS_multisite.customer mappában kellene kotorásznia, akkor miért kell neki a 'dzsar_PS_multisite.guest.

 

gondolom én, hogy régebben a guest tábla is létezett, ebben voltak tárolva adatok, ami most a customerben. Majd jött egy szerkezeti átalakítás, de a multisite esetén a hivatkozás nem volt megváltoztatva. De ez csak szakbarbár következtetés.

 

szóval esetleg valakinek egy ötlete, vagy egy kis nyom, hogy hol induljak el?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...