Jump to content

Przelew bankowy [BankWire]


Recommended Posts

Dobrzy ludzie ... pomocy :)

 

PrestaShop 1.4.1 moduł przelew bankowy .. w panelu administracyjnym wszystko przetlumaczone.

plik z tlumaczeniem ktory jest w folderze modules/bankwire rowniez zawiera wszystkie frazy przetlumaczone.

Nawet komunikato o dluzszym czasie realizacji zamowienia w pliku payment.tpl w tym pliku przetlumaczony "recznie" i nic ... wciaz widoczne tylko i wylacznie angielskie tlumaczenie :(

 

Pomocy. Blagam..i z gory dziekuje.

post-444142-0-67021500-1369380874_thumb.jpg

post-444142-0-69147400-1369380875_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak .. probowalem. Ustawienia jak na ss i nic. Rozne przegladarki i wszedzie tylko ten jeden moment po angielsku. Wszystkie foldery cache ktore znalazlem przez ftp wyczyszczone.

 

Jakies inne pomysly ??

 

Heeeeelpppppppp :)

post-444142-0-33080300-1369384952_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mówiłeś, że robiłeś translację ręcznie w pliku - zapewne w katalogu /modules/cashondelivery/

a sprawdzałeś, czy pliki tego modułu nie znajdują się w katalogu themes/your_theme/modules/cashondelivery ?

jeżeli tam są - wprowadź zmiany tam

Link to comment
Share on other sites

robilem zmiany w :

modules/bankwire

oraz

themes/your_theme/modules/bankwire

 

w themes/your_theme/modules/bankwire byl tylko plik payment_execution.tpl ... dorzucilem payment.tpl oraz pl.php .. glownego folderu modules/bankwire .. przetlumaczony oczywiscie

 

ale to rowniez nie przynioslo spodziewanego efektu.

 

czy moze dodac pozostale pliki z modules/bankwire ?

Edited by ALF666 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

ps. sprawdzilem na wszelki wypadek [ bo zasugerowales COD ] cashondelivery ... ale tam nie wystepuja widoczne na SS frazy w jezyku angielskim .. wiec zakladam ze to nie ten modul miales na mysli a bankwire

Link to comment
Share on other sites

tam tylko pliku .tpl trzymaj - i to tam je edytuj.

 

Wygląda na to, że presta trzyma stary cache, może warto by było przeczyścić folder z cache? Już nie chodzi o rekompilację theme a o usunięcie całego cache z folderu

Link to comment
Share on other sites

ale w ktorym miejscu jest / moze byc ten cache ??

 

themes/my-theme/cache = pusty

cache/cachefs = pusty

 

pliki .tpl w folderze themes/my-theme/modules/bankwire sa wrzucone w wersji polskiej .. wywalilem pl.php ...

 

odinstalowalem modul bankwire ... zainstalowalem od nowa ... wpisalem tlumaczenie i dane ...

 

i nadal to samo :(

Link to comment
Share on other sites

Wejdź do folderu tools/smarty/ i tam wyczyść wszystko w podfolderach compile i cache (oprócz index.php oczywiście) daj znać czy pomogło :)

Na koniec CTRL+F5 w przeglądarce.

było:

Tak .. probowalem. Ustawienia jak na ss i nic. Rozne przegladarki i wszedzie tylko ten jeden moment po angielsku. Wszystkie foldery cache ktore znalazlem przez ftp wyczyszczone.

 

 

dzieki za modul, doszedl, sprawdzam go

Link to comment
Share on other sites

Wejdź do folderu tools/smarty/ i tam wyczyść wszystko w podfolderach compile i cache (oprócz index.php oczywiście) daj znać czy pomogło :)

Na koniec CTRL+F5 w przeglądarce.

- zrobione ... bez zmian zadnych

 

vekia - i jak idzie sprawdzanie ? jakies pomysly ?

odinstalowalem modul ... sciagnalem z svn nieco nowsza wersje .. zainstalowalem ja .. przetlumaczylem ... i nadal bez zmian .. to jakis kosmos wychodzi albo cache sie gdzies tak chowa ze pojde ze swieczka do firmy hostingowej zeby to znalezc !!

 

Pomocyyyyy :)

 

ps. ciekawostka jaka dopiero zauwazylem jest taka .. ze w panelu administracyjnym w sekcji konfiguracji tego modulu jest wszystko po polsku..wiec czesc odpowiedzialna za uzytkownika jest tylko bez tlumaczenia..

Edited by ALF666 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

A jest taka opcja, ze tlumaczenie jest przechowywane w bazie danych ?? jesli tak ... to w ktorym miejscu tego szukac ...

 

bo z grzebania w plikach mimo zmian i przeszukiwania cache nic nie wychodzi ... a to przeciez niemozliwe zeby ktos madrzejszy niz ja nie wiedzial gdzie cholerna trlanslacja sie ukrywa ...

 

ps. w panelu admina modul bankwire jest w dwoch miejscach tlumaczony .. pierwszy w skorce 'default' - tam jest tlumaczenie chociaz folderu default w themes nie ma !! oraz folderze my_theme w ktorym jest modules/bankwire a w nim tpl oraz pusty plik pl.php - dodany przeze mnie .. z chmod'em 777 wszystkie pliki i cala sciezka dostepu .. a mimo to po przetlumaczeniu w panelu dzialki my_theme / bankwire daje zapisz tlumaczenie ... i wracam zaraz na puste miejsca do wpisania translacji :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witajcie.

 

 

Gdzie mogę znaleźć po odinstalowaniu i usunięciu moduł " płatność przelewem "  bo szukam, szukam i coś czuje że nie znajdę , a poszukuję tradycyjnego modułu.

 

Odinstalowywałem wszystko po kolei po instalacji Ship2Pay i problemem z komunikatem "brak zainstalowanego modułu płatności"

Link to comment
Share on other sites

Podziękował :)

 

Zabieram się do roboty 

 

Gotowe ;) nawet jest już w PL , coś pokombinowałem w translatorze między językami EN i default i jest w języku polskim 

 

Ale mam teraz pytanko bo w translatorze modułów tego nie znalazłem - na ostatniej stronie koszyka ( 5 etapów ) na samym dole w podsumowaniu zakupów po zainstalowanym module ( płatność przelewem ) widnieje komunikat " Zapłać przelewem ( Zamówienie może potrwać dłużej) "

Chciałbym edytować - usunąć zapis znajdujący się w nawiasie

 

Gdzie mam tego szukać ? 

Proszę o podpowiedź.

Edited by abc_auto (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

na pytanie jak usunąć tekst " zamówienie może potrwać dłużej " nikt nie udzielił odpowiedzi. Są oczywiście porady tzw informatyków  a nawet obraźliwe uwagi, ale prawda jest taka że to najprawdopodobniej informatyk umieścił tę mądrość że " zamówienie może potrwać dłużej ". bo coś tak durnego z punktu widzenia handlowca mogło urodzić się tylko w głowie informatyka.

Link to comment
Share on other sites

na pytanie jak usunąć tekst " zamówienie może potrwać dłużej " nikt nie udzielił odpowiedzi. Są oczywiście porady tzw informatyków  a nawet obraźliwe uwagi, ale prawda jest taka że to najprawdopodobniej informatyk umieścił tę mądrość że " zamówienie może potrwać dłużej ". bo coś tak durnego z punktu widzenia handlowca mogło urodzić się tylko w głowie informatyka.

no to nie rozumiem jednego, jezeli uwazasz sie za lepszego niz tworcy presta (pokresle, ze udostepniaja to narzedzie darmowo) to dlaczego nie napiszesz swojego wlasnego oprogramowania juz bez "zamowienie moze potrwac dluzej". dajesz cos za darmo i jeszcze "nie taki fason"....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...