Jump to content

Gyors "átállás"


gyula21

Recommended Posts

Sziasztok

 

Hogy lehet gyorsan árakat/nyelvezetet (pl termékek leírásai) átállítani.

Itt lakunk a határ közelében és gondolkozunk azon, hogy mi lenne, ha minkét országban kereskednénk?

Szükséges nyelvtudás megvan

Link to comment
Share on other sites

Localization => translations => itt a lenyíló menüből ki tudod választani a nyelvet, amit telepíteni akarsz.

Ha letelepítette, akkor a hozzá tartozó valutát is le fogja telepíteni.

Ha mégsem, akkor a Localization => Currencies-nél hozzá tudod adni.

Ezek után már be lehet állítani hogy automatikusan frissítse a shop az árfolyamváltozásokat.

 

Importálásnál pedig ki tudod választani melyik nyelvbe importálsz adatokat.

Frissíteni pedig úgy tudsz egy terméket, ha megadod a pontos nevét (ugyanazt a nevét amivel már fent van a shopban) és a hozzá tartozó ID-t, amit a shop generál le minden termékhez.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

rákerestem, de nem találtam semmit

a prestashop.hu-t azért nem is követem, mert ott amikor kezdtem a prestashoppozást felraktam egy kérdést és azóta se kaptam rá még választ.

Itt, főleg Attila jóvoltából meg szinte fél órán belül kapok választ a kérdéseimre/problémáimra :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mint a mostani kérdésedre SEM kaptál választ? A kérdés az, hogy olyan alapvető dolgot miért kérdezel, amire a google már válaszol? :) A Prestashopon Gábor, zoltán és még sokan, évek óta ott vannak és segítenek. A fizetőeszköz kérdésed-re ott a válasz: ülegfelül. A kérdés, hogy a bolt, a piac, és a város közszavakhoz hasonló fizetőeszköz alatt mit értenél, mert pontos kérdésre lenne válasz, sak te azt kérdezed: kártyás? Alternatív? Online banki modul? Belföldi? külföldi? Más egyéb fizetési megoldás mint PayPoint? MoneyBroker? stb. ...szóval, ha úgy kérdezel, hogy autót akarsz:Nem kell várnod! Nem lesz válasz!

Egyébként akkora a kérdés, hogy órákig irhat bárki, még sem öleli át a vélelmezett válaszodat! Mint látod a Te Attila spanod se írt választ, a likolásig futotta neki is. XD Vélhetőleg, majd most fog. :)

Edited by S.P.W. (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Likeolásig futotta :) Az elmúlt másfél-két hétben a gáton voltam szinte éjjel nappal hogy ne öntse el a házamat az árvíz. Bár telefonon keresztül is írhattam volna ugye... :) :) :)

Sejtelmes S.P.W. Úrnak igaza van abban, hogy pontosítanod kellene, mit is szeretnél. Fejtsd ki, hozz fel egy példát, készítsd screenshot-ot, bármit :)

Link to comment
Share on other sites

Én is szívesen mentem volna a dolgok sűrűjébe segíteni :)

De az ország másik felén élek és sajna nem tudtam feljutni.

post-485328-0-44396800-1370964137_thumb.png

Ez lenne a problémám, hogy így jelenik meg a pénznemválasztó.(a beépített blockcurrencies)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...