Jump to content

Fancybox megjelenítési méret változtatás


ferke21

Recommended Posts

A termékek lapon a nagy méretű kép megjelenítésének méretét hogyan tudom megváltoztatni. A beállítások->képek->thickbox szélességet és magasságot megváltoztattam, mégsem lett nagyobb a kép megjelenítése. Természetesen újra generáltam a képeket a "képek frissítése"-vel.

Viszont ha Firebug állatal adott lehetőségeknél a "fancybox" méretét megváltoztatom az alapmérettől másra akkor nagyon szépen megnagyobbodik a képmegjelenítés.

Kérdésem, az, hol tudom ezt a méretet megváltoztatni, és alapméretnek elmenteni.???

 

Presta verzió 1.4.10

Fancybox verzió 1.3.4

A mellékelt képen bejelöltem mit szeretnék változtatni, de nem jövök rá, hogy hol lehetsegés ezt eszközölni.

 

post-232327-0-86352600-1369229314_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

pedig ott kell megváltoztatni

alapból 600px van megadva.

állítsd át 900px-re, töröld a böngésző cache-t, generáld újra és jónak kell lennie

***********************

800px / 800px -re van állítva, cache törölve, még sem jó.

Alapból maga az fancybox ablak az ami korlátoz. Nem változik, nem nyúlik ki a kép méreteihez.

Link to comment
Share on other sites

Próbáld meg fancybox autoScale-jét kikapcsolni.

tehát:

js/jquery/jquery.fancybox-1.3.4.js

 

valahol az 1108-as sor körül:

autoScale : true,

 

módosítsd le false-ra:

autoScale : false,

 

Én a teszt shopban előszőr a thickbox képek méretét felvittem 1600x1600-ra, újrageneráltattam a képeket, módosítottam a fenti autoScale-t, töröltem egy böngésző cashe-t (ctrl+shift+del), majd megnéztem és működött.

 

Egyébként a hivatalos forrás ezt mondja az autoScale paraméterről:

"autoScale: a FancyBox automatikus méretezésének engedélyezése/tiltása a viewport-hoz

(true | false) (alapértelmezett: true)"

Edited by pattila01 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Megfogadtam pattila01 ajánlását. Módosítottam az "autoScale" paraméterét "true"-ről "false" -ra. Ha már ott voltam a soron, módosítottam még az "autoDimensions" paraméterét is "true" -ről "false" -ra. Újra generáltam a képeket, kiürítettem a böngésző cashe-t.

 

S lőn csoda. Működik!!!!

 

Jár a pont.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...