Jump to content

Kedvenc termékeim modul fordítási probléma


DroidXX

Recommended Posts

Üdv!

 

Segítséget kérnék a Kedvenc termékek modul (Favorite module) fordításához. Mindent rendben lefordítottam adminból,ahogy azt kell,de sajnos a felugró ablakban megjelenő szöveget nem lehet. Már mindenütt kerestem a modul könyvtárában ezt a két szövegrészt,de sehol nem találom. :(

 

"Product was added to your favorite"

"Product was removed from your favorite"

 

Hogyan tudnám ezt a részt lefordítani? Hol keressem?

 

Előre is köszönöm!

post-486797-0-51029100-1369127865_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm, hogy megpróbálsz segíteni!

 

A modules/favoriteproducts-ban van tarnslation mappa, benne a fordításokkal. A theme mappában is van egy favoriteproducts mappa,de abban nincs translations könyvtár, hanem csak úgy a gyökérben vannak a fordítások. De ezekben nincs benne ez a rész sajnos, ahogy az admin felületen sem találtam sehol.

Link to comment
Share on other sites

Csatolok egy hu.php-t, ezt másold fel ide (persze az eredetidről csinálj mentést):

modules/favoriteproducts/translations

 

ha megvan, akkor ide is (létrehozva a translations mappát):

themes/tetemad/modules/favoriteproducts/translations/

 

ha megvan akkor teszteld le angol-e még az üzenet, ha igen akkor nézd meg, fordítások között bent van-e már.

 

Érdekes hogy első körben én sem találtam meg ennek a forrását, pedig biztos vagyok benne hogy js van a dologban.

A neten is csak ennyit tudtam összeguberálni róla:

<li id="favoriteproducts_block_extra_removed" onclick="$.prompt('Product was added to your favorites');">

Ha nem fog működni most sem, akkor egy tesztkörnyezeten kipróbálom ezt a modult és mélyére nézek a dolognak.

hu.php

Edited by pattila01 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Egy kicsit elrugaszkodok a témától, ha nem gond.

Frissítsd fel legalább 1.5.4-re a Prestashopodat, ha van rá lehetőséged, mert az 1.5.3.1ben annyi a bug, mint égen a csillag.

Nekem is állandóan importálási/fordítási/megjelenési hibáim voltak, de amióta 1.5.4et használok, ezek a gondjaim elmúltak (hú, ez most lehet, hogy kicsit reklámosan hangzott ;) )

Persze előtte mindenképpen csinálj egy backupot :)

 

Attila szerintem jogosan gyanakodsz a JS-re. Ebben a környezetben nekem is sokat bohóckodtak a JS-t használó elemeim.

Link to comment
Share on other sites

Igazából nekem semmi más gondom nincs vele, viszont félek, hogy ha frissítem a rendszert,akkor eltűnnek a mostani fordításaim. Tudsz esetleg valami leírást a frissítéshez? Mert nem szeretném az egész munkát nulláról kezdeni.

Link to comment
Share on other sites

Hányas a modul verziója amit használsz?

Ugyanis nálam ilyet nem dob. Ezzel kapcsolatban ezt a két szöveget találtam:

 

itt ki tudom venni:

FireShot_Screen_Capture__171_-___teszt3_-_TESZT___-_localhost_presta153_index_php_id_product_8_controller_product_id_lang_1_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

és itt hozzáadni:

FireShot_Screen_Capture__170_-___teszt3_-_TESZT___-_localhost_presta153_index_php_id_product_8_controller_product_id_lang_1_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

és ezek gond nélkül működnek. Próbáld meg hogy eltávolítod a modult, majd törlöd, és felteszed azt amit mellékeltem.

 

Van egy saját keresőprogramom amit évekkel ezelőtt írtam. Arra jó hogy kódrészletet keressek több ezer fájlban egy kattintással. Többször átnézettem vele de nem találtam meg.

favoriteproducts.zip

Edited by pattila01 (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...