Jump to content

Adaugare in blacklist a firmei PFA CUMPARATU ALEXANDRU - dsczone.ro


lightsb

Recommended Posts

Sugestie: Nu colaborati cu aceasta firma (PFA CUMPARATU ALEXANDRU) fiindca nu plateste pentru serviciile prestate. Tema care este acum activa pe acest site (dsczone.ro) a fost modificata de catre firma mea pentru a fi compatibila cu versiunea 1.5.4.1.

Daca se doresc mai multe detalii despre teapa luata, va pun la dispozitie email-urile schimbate cu acest individ + discutiile avute pe gtalk.

 

Sper si cred, ca acest individ, sa aiba parte de o paguba de 1000 de ori mai mare decat mi-a facut mie, mai ales ca am lucrat pentru el in seara de inviere (din pacate nu are nimic sfant in el).

 

Telefonul de contact al acestei firme tepare este: 0785 999 555

Adresa de email a acestei firme tepare este: [email protected]

User forum prestashop: dsczone

Edited by lightsb (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Merci de incurajare.... sa inteleg ca trebuie sa ma obisnuiesc cu ideea ca romanii in marea lor majoritate sunt borfasi si ca nu au nimic sfant in ei?

 

Eu oricum, lucrez, doar pe baza de factura ... iar de acum in colo voi lucra si cu contract.

Oricum de maine o sa ma apuc sa ii fac o reclama fabuloasa si pe alte forumuri + facebook. Cand va cauta careva site-ului sau firma lui o sa vada ceea ce e de vazut. Asta a vrut .. asta are.

 

Anuntul a fost dat doar sa stiti cu cine lucrati si poate va ajuta sa va feriti de el si de site-ul lui.

 

Bafta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...