Jump to content

U nově přidaných produktů se nezobrazují velké obrázky.


czdawe

Recommended Posts

Před nějakým časem jsem provedl upgrade z 1.4.9 na 1.5.4.0 a stále zápasím s problémem nezobrazování obrázků u nově přidaných produktů.

 

Při načtení stránky s produktem, obrázek jde vidět, i další miniatury, ale zvětšeniny už ne, ani další obrázky po najetí myší na miniaturu. Na FTP obrázky jsou.

Původní produkty s obrázky fungují bez problémů.

 

link na příklad špatného zobrazení http://www.fotoeshop...k-cth-470s.html

 

Nevím co s tím :(

Link to comment
Share on other sites

Už jsem na to přišel, po upgrade a nové šabloně (k verzi 1.5) mám obrázky s např. small_default a nově přidané produkty se takto generují s _default, ale Presta zobrazuje obrázky "po staru" bez default, proto produkty před převodem fungují, původní obrázky zůstaly a mají tedy vygenerované jak s _default tak bez.

 

Co je správně? Mají být obrázky s _default nebo ne?

Link to comment
Share on other sites

Už jsem na to přišel, po upgrade a nové šabloně (k verzi 1.5) mám obrázky s např. small_default a nově přidané produkty se takto generují s _default, ale Presta zobrazuje obrázky "po staru" bez default, proto produkty před převodem fungují, původní obrázky zůstaly a mají tedy vygenerované jak s _default tak bez.

 

Co je správně? Mají být obrázky s _default nebo ne?

 

Jestli ti to generuje jiný názvy, tak to prostě akorát dopiš v .tpl souborech, co tam chybí.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestli ti to generuje jiný názvy, tak to prostě akorát dopiš v .tpl souborech, co tam chybí.

 

Našel jsem chybku v product.tpl ... thickbox byl bez default, teď funguje jak má, potřeboval jsem popostrčit, kde se podívat, díky :)

Link to comment
Share on other sites

Našel jsem chybku v product.tpl ... thickbox byl bez default, teď funguje jak má, potřeboval jsem popostrčit, kde se podívat, díky :)

Našel jsem chybku v product.tpl ... thickbox byl bez default, teď funguje jak má, potřeboval jsem popostrčit, kde se podívat, díky :)

 

Vim že to málo kdo docení, ale od toho tu jsem :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...