Jump to content

XML feed - Stejne zbozi


Frees10

Recommended Posts

Dobrý den,

nejsem typ co by něco nevěděl a hned psal sem. Tohle je moje uplně poslední možnost protože v XML feedu se vůbec nevyznám ale obhužel je to nutnost mít. Klidně bych koupil modul, kdybych si byl jistý, že vyřeší tuto situaci, ale ani tým si nejsem jistý. Prochazel jsme google, diskuze i tady XML feed krok zak krokem na C4 a stále nic možná to je stupidní chyba, ale nevím jak na to.

 

Problém je u mého XML feed: http://www.e-swarovski.cz/heureka.php

Všechny názvy jsou stejné a url taky kromě čísla produktu. Proč se tak děje ví, při vkládání produktů jsem kopirovali vždy předchozí produktu, jelikož jsem tam měl vše co potřebuji nastavené a pak jen změnil SEO, nazvy atd. A pak mě vyjede XML tak jak to bylo původně přitom jsem ani tu nakopirovanou čast neuložil.

 

Osobně si myslím že se musí něco udělat v databazi, bohužel nevím co.

Děkuji za odpovědi/názory.

Link to comment
Share on other sites

aký modul používaš? ja som akurát teraz riešil heureka.sk používam nato modul ZBOŽÍ (FREE) je to pre zboží.cz a heureku, trochu som upravil kod exportu (nie som žiaden programator) a ide mi to na heureka.sk, pricemania.sk a enakupovanie.sk

 

tovary som nahazdoval presne tým istým sposobom ako ty, ja som zabudol aj to seo generovať :) potom som ho musel v tabulke opravovať.... :)

Edited by Mr.Jack (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

aký modul používaš? ja som akurát teraz riešil heureka.sk používam nato modul ZBOŽÍ (FREE) je to pre zboží.cz a heureku, trochu som upravil kod exportu (nie som žiaden programator) a ide mi to na heureka.sk, pricemania.sk a enakupovanie.sk

 

tovary som nahazdoval presne tým istým sposobom ako ty, ja som zabudol aj to seo generovať :) potom som ho musel v tabulke opravovať.... :)

 

Nedělal jsem to vm odulu. Dělal jsem to ručně. Nenašel jsem žádný modul. Ten na který odkazovali zrovna neufngoval e-shop. No to seo jsem taky dodělával později. V tabulce databaze ?

 

Mysliš že bys mohl někam ten modul nahrát (ten tvůj upraveny). Nebo poslat na e-mail ? Zkusil bych ho. Byl bych ti moc vděčný :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...