Jump to content

osoba znajaca sie na prestashop


gamer-shop

Recommended Posts

Panu to już pisałem na skype lecz kontakt się urwał nie jestem wymagający naprawdę lecz chciałbym nawiązać współpracę stała by w razie wu jak sklep ruszy na presta był opiekun nad presta silnikiem jeśli Pan jest zainteresowany to może jakiś inny kontakt do Pana niż skype?

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Nie wiem z kim pan rozmawiał na skype bo jest nas 3, w każdym razie od kilku mc nie przyjmujemy zleceń, gdyż nie wyrabiamy się z czasem. Więc jeżeli o nas chodzi, to raczej nic nie będziemy w stanie pomóc póki co, jednak wiem dobrze, że jest tutaj sporo innych dev, którzy pewnie by pomogli w tej kwestii znając więcej szczegółów na temat prac, jakie będą do przeprowadzenia.

 

Zapytałem o szczegóły, gdyż wiele razy klienci wymagają rzeczy niemal niemożliwych ;-)

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem , na początek bananlne rzeczy dla tych którzy siedzą w temacie :

Instalacja prestashop, Konfiguracja skryptu, Uruchomienie dostarczonego przezemnie szablonu - kupionego na addons prestashop, Dokonanie potrzebnych tłumaczeń do sklepu

 

To na początek po tej części pewnie dojdą jakieś zakupione moduły lub darmowe ze strony prestashopu chodzi o instalacje dojdą jakieś na zamówienia moduły których nie jestem w stanie podać teraz dojdą dopiero jak będzie szablon zainstalowany i wejdzie w życie + szukam osoby do stałej współpracy która jeśli np po jakiś czasie będą jakieś błedy problemy itd będzie wstanie pomóc i naprawić takie rzeczy

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...