Jump to content

Problém s oprávněním souborů


Recommended Posts

Zdravím všechny,

 

prosím o radu s instalací prestashopu 1.5.4 CZ

 

už jsem stáhnul instalační balíček ze 3tího zdroje a pokaždé to po instalaci dělá něco jiného.

 

Především se mi nepovedlo, aby kompletní eshop byl v češtině. Buď byla česká administrace a shop už ne nebo naopak shop česky a administrace v angličtině.

 

Jaké mám nastavit oprávnění ke všem souborům a složkám 777?

 

já jen že 666 to právě pak blbne. Zkoušel jsem přesně podle instrukcí nastavovat jen konkrétní složky a nic, respektive to blblo.

 

Prosím, jak mám postupovat?

 

Díky Max

Link to comment
Share on other sites

Zdravím všechny,

 

prosím o radu s instalací prestashopu 1.5.4 CZ

 

už jsem stáhnul instalační balíček ze 3tího zdroje a pokaždé to po instalaci dělá něco jiného.

 

Především se mi nepovedlo, aby kompletní eshop byl v češtině. Buď byla česká administrace a shop už ne nebo naopak shop česky a administrace v angličtině.

 

Jaké mám nastavit oprávnění ke všem souborům a složkám 777?

 

já jen že 666 to právě pak blbne. Zkoušel jsem přesně podle instrukcí nastavovat jen konkrétní složky a nic, respektive to blblo.

 

Prosím, jak mám postupovat?

 

Díky Max

 

Nepředpokládám, že máte špatně nastavená oprávnění k souborům, jinak by se Vám nepodařilo PrestaShop vůbec nainstalovat.

 

Na naši stránce http://wiki.prestacs...0%93_lokalizace máte k dispozici kompletně česky lokalizované instalační balíčky pro verze 1.5.3.1, 1.5.4.0 a 1.5.4.1. Pri instalaci je třeba zvolit jako zemi obchodu Českou republiku a pak máte vše automaticky česky, včetné správně nastavené měny, hodnot DPH a formatu data. Kromě češtiny můžete zapnout i angličtinu.

 

Z teto stránky můžete stáhnout pouze český překlad cs.gzip a modul pro překlad textu v databázi translation_cs.zip. Správný postup instalace češtiny http://wiki.prestacs...e_p%C5%99ekladu (platí i pro verze 1.5.4.0 a 1.5.4.1).

Edited by PrestaCS.cz (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Díky za odpověď,

 

budete se divit, ale i když máte některá opravnění nastavena jinak, tak to nainstalujete, ovšem právě s problémi, které jsem popisoval.

 

NIcméně už jsem problém vyřešil globálním nastavením a zatím to šlape.

 

Díky Max

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...