Jump to content

Skrypt z Ceneo - problem


wojtekk86

Recommended Posts

W jakim miejscu umieszcza się skrypt.eml z porownywarki Ceneo w prescie. W instrukcji mam podane, że "Poprawnie uzupełniony parametrami skrypt należy umieścid pomiędzy tagami <BODY> i </BODY> na stronie potwierdzającej złożenie zamówienia w sklepie czyli na ostatniej stronie procesu składania zamówienia w obrebie jednej sesji przegladarki". Proszę o pomoc bądź wskazówki gdzie umieścić ten skrypt. Bez tego moja oferta na ceneo nie bedzie widoczna. Z gory dziękuje za wszystkie wskazówki i pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Musisz umieścić w order-confirmation.tpl dla każdego modułu, płatności, który masz uruchomiony. np. katalog moduły / bankwire

A tak nawiasem mówiąc oczywiście prezentacja oferty na Ceneo nie ma nic wspólnego z tym skryptem - to są zaufane opinie Ceneo. I dodatkowo sugeruję zamieszczenie w regulaminie sklepu, że przekazujesz dane klienta firmie zewnętrznej [w skrypcie podajesz przecież maila i id zamówienia....]

Link to comment
Share on other sites

Ok tylko w cashondelivery jest plik confirmation tpl. Natomiast w platnosci przelewem czyli bankewire nie ma pliku confirmation.tpl jest tylko plik payment.tpl. czyli w tym pliku umiescic ten kod do zaufanych opini na ceneo?

Link to comment
Share on other sites

Czy udało się komuś zintegorwać skrypt ceneo z zaufanymi opiniami oraz systemem prowizyjnym. Udało mi się zintegrować już opinie jednak nie potrafię zrobić systemu prowizyjnego. Skontaktowałem się z obsługą ceneo jednak oni nie potrafili mi w zaden sposób pomuc ponieważ nie mają jakiegoś rozwiązania dla silnika presty nie mają nawet podobnego skryptu. Proszę o jakieś wskazówki jeśli ktoś coś próbował robić w tej sprawie. Z góry wszystkim dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 10 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...