Jump to content

PrestaShop 1.5.4 i Templatka "Default"


wieslawg

Recommended Posts

Przeszedłem z PrestaShop 1.4.10 do 1.5.4.1 i zmieniłem skórkę na default... Pojawiło się kilka problemików

 

Q1. Jak można skonfigurować dane w "INFORMACJA" - linki do Oferty specjalne, Nowości, Bestsellery...

 

Q2. Kontakt - konfiguracja samego tekstu "Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę...", pozostałe rzeczy numer telefonu, email - z tym nie ma problemu...

 

Q3. Zdjęcia - brakuje zdjęć związanymi z językami - en, fr, pl ... zarówno od frontu jak i środka. Jak to uzupełnić?

 

Q3. Tłumaczenie. Polecane produkty - moduł Random Featured products on the homepage

Wszedłem w "Tłumaczenie zainstalowanych modułów (język: polski, szablon)" - przetłumaczyłem... i nic... Czy coś zrobiłem nie tak?

 

Pozdrawiam,

 

P.S. Potwierdzam zasadność wielu uwag zamieszczonych na forum i związanych z automatycznym przejściem z PS V.1.4.10 do 1.5.4.1. U mnie pojawił się bielutki ekran (Firfox) lub też Error 500 (Chrome). Jedynym rozsądnym wyjściem był ręczy upgrade:

http://doc.prestasho...?pageId=5374295

z tym nie było większych problemów...

post-532179-0-87597200-1367994231_thumb.jpg

post-532179-0-95725300-1367994237_thumb.jpg

post-532179-0-33871000-1367994247_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 - mówisz tutaj o INFORMACJI w stopce strony, czy w jednej z kolumn?

2 - skorzystaj z narzędzia do tłumaczeń które dostępne jest w lokalizacja -> tłumaczenia, wybierz tłumaczenia modułów i odnajdź ten moduł na liście

3 - w ustawieniach lokalizacji, w dostępnych wersjach językowych masz możliwosć uploadu miniatur flag, musisz je załadować ponownie (najprawdopodobniej w tym jest problem - skoro nie wyświetla się zarówno w BO jak i w FO)

Link to comment
Share on other sites

1. mam na myśli INFORMACJĘ na stopce, i KONTAKT po prawej stronie

2. sprawdziłem, są widoczne te tłumaczenia jak na zdjęciach, ale nie widać ich na froncie,

- nie robiłem na razie tłumaczenia dla backu... ale to nie ma znaczenia

3. uploadu nie widze, jest tylko opcja importu zdjęć, ale skąd można je wziąć? Przeglądałem \img\admin, \img\l ale tam ich nie ma...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...