Jump to content

10 $ lik tema

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
tekrar yayınlarsan seviniriz.

kızgınlığım sana değil kardeşim ama ben ücretsiz tema vermem artık çünkü halkımız buna layık değil

Sen söyle arkadaşım; ben bu tema için günlerce uğraştım ve bedava verdim altında benim adım var çünkü benim temam indiren arkadaşlar gidip oraya kendi adlarını yazıyorlar. Sonra değiş dediğimde bi sürü söz söylüyorlar sen olsan bedava verir misin....

üzerinde çalışıyorum fiyatı 25 TL dir almak isteyen PM atsın

tekrar yayınlarsan seviniriz.

kızgınlığım sana değil kardeşim ama ben ücretsiz tema vermem artık çünkü halkımız buna layık değil

Sen söyle arkadaşım; ben bu tema için günlerce uğraştım ve bedava verdim altında benim adım var çünkü benim temam indiren arkadaşlar gidip oraya kendi adlarını yazıyorlar. Sonra değiş dediğimde bi sürü söz söylüyorlar sen olsan bedava verir misin....

üzerinde çalışıyorum fiyatı 25 TL dir almak isteyen PM atsın

Evet emek var ise bunu ister ücretli, isterseniz ücretsiz verirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir durum
Eğer ücretsiz veriyorsanız ismini, rengini değiştirilecek, alan kişi kendi emeğiymiş gibi gösterecek kaygısına girmeniz anlamsız o halde ücretlendirirsiniz emek verdiğiniz modül, eklenti yada temayı. ( Ücretlendirmek için bahane bulmayın kendinize )

ve sizin sitenize de baktım, prestanın açık kaynaklı kod olan e-ticaret sistemini yüklemişsiniz temada yapmışsınız, eğer ben prestayı bilmemiş olsaydım o scripti sizin yaptığınza inanırdım zira hiç bir yerinde Presta diye görmedim.
Bu scripte zaman harcayan insanlar size şimdi parayla satmalı bunu :)

Herhalde sayın kardeşim başlığı okumadan cevap yazmışsın ( Ücretlendirmek için bahane bulmayın kendinize ) ben zaten temayı 10$ ye satıyorrdum bi süreliğine ücretsiz verdim tekrar satma nedenimi yazmışım ama yüzde bir trilyon eminim ki sen benim yazdığımı okumamadan cvp yazdın neden diyeceksin çünkü ben orada temayı alan kendisi yapmış gibi alttaki imzayı değiştiriyor demişim sen kalkıpta sen sitende prestashop yokmuş yok efendim prestadan anlamasamm

Bu gün siteme girmişsin ve 30 saniye civarında sitemde kalmışsın ama 10 sn daha kalsaydın burayı görecektin
http://www.gozdesm.com/content/8-destek BURAYI İİ CE OKU

sonra gel sen silmişsin de.. sonra benim anlatmak isteğim prestashop yazının yerine yapan Bera Ramazan demişmiyim HAYIRRRRR

Temayı Satın Aldım Temayı yapan Bera Ramazan Demişmiyim HAYIRRRRRR

Benim anlatmak istediğim burada temayı yapan xxx ise oraya kendi adınızı yazmayın kim yaptıysa o
sinirlendiğim yer ora

Eğer Presta yı kuranlar "Hazırlayan Prestashop" yazısı yerine "Hazırlayan Ahmet,Mehmet..." derlerse prestashopta bunu paralı yaptığı zaman kimse hesap soramaz.

Şimdi sen soyle ZEKİİİ kardeşim senin yaptığın günlerce uğraştığın bir şeyin üzerine ben yaptım diye yazarsam sen ne yaprdın

Kesin gıcıklık olsun diye hiç bir şey yapmazdım derdin...

Diyorumki, ücretlendirmek istiyorsan ücretlendir emektir istediğin gibi davranırsın.
Ücretsiz verdiğin tema yada diğer modüllerin isim kısmını değiştirecekler yada ben yaptım diye ortaya çıkanlar olur kaygısında olman yersiz. Zira presta yada daha bir çok büyük script yapımcıları ücretsiz dağıttığı halde emek hırsızları hep olmuştur olacaktır. Bunun önüne geçemeyeceğinden bu nedenle 10$ yaptım demenin anlamı yok. Bu senin ücretli yapmak için bahane aradığın anlamını hissettirir insanlara. O yazdığım sen bahane aradın demek değildir.

1. Sen 10$ yaptıpında scripti alan kişiler isim kısmını değiştirmeyecekmi?
2. Bunu yaptıktan dan sonra bunu ben yaptım demeyecekmi?

arasındaki fark 10$ alırım karışmam demektir.

Ticaret yapman gayet doğal.

ve dipnot. evet sitende 10 yada 20sn durdum göz ucuyla gezdim merak etmiştim Prestashop yazıyormu diye ve görememiştim. Göndermiş olduğun link site haritası altında "Siteyidestekleyenler" linki ne bağlı
Bu durum benim asıl sormak istediğimin karşılığı da değil. Zira sitene girdiğimde ben PrestaShop ibaresini açık ve net bir bölümde göremedim.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...