Jump to content

Problem ze znikającymi elementami


snejku

Recommended Posts

Witam.

 

Na stronie produktu znajdują się zakładki "Więcej informacji", "Opis", "Zobacz też", "Komentarze".

 

Jeśli chodzi o OPIS to jest w porządku, WIĘCEJ INFORMACJI początkowo też jest ok, ale jak przejdę do KOMENTARZE i następnie z powrotem do WIĘCEJ INFORMACJI to ta zakładka robi się pusta (nie wyświetla nic).

 

Natomiast ZOBACZ TEŻ to od początku nic mi nie wyświetla pomimo tego, że są dodane produkty powiązane.

 

Wie, ktoś jak to ponaprawiać?

Link to comment
Share on other sites

Trudno powiedzieć co jest grane, bo na moich installacjach prestashop tego problemu nie uświadczam. Zdecydowanie łątwiej byłoby, gdybyś podał link do sklepu. Jeżeli to możliwe - proszę, podaj go a coś pokombinujemy z tym :-)

Link to comment
Share on other sites

www.tapir.com.pl/drukarnia

 

ps. przy okazji pojawił się problem z miniaturkami w bloku OSTATNIO OGLĄDANE, zmieniałem zdjęcia dla produktów, wygenerowałem na nowo dla wszystkich miniatury i wszędzie działa poza OSTATNIO OGLĄDANE :-/

Link to comment
Share on other sites

sprawdziłem i... działa normalnie. Sprawdziłem też w firefox i IE

i jest ok. Trudno powiedzieć gdzie jest dokładnie problem skoro tutaj jest wszystko ok

 

jakiej przeglądarki używasz?

 

Link to comment
Share on other sites

No to teraz ciekawostka - kilka dni temu sprawdzałem dziłanie na innym komputerze (ale też na win7) i był ten sam problem, co ciekawe wczoraj na moim komputerze działało prawidłowo, a dziś ponownie jest tak jak opisałem w pierwszym poście... :-/

Link to comment
Share on other sites

sprawdziłem raz jeszcze, u mnie ciągle jest ok :/ trudno zlokalizować przyczynę, musiałybm trafić na moment, kiedy się sypie a póki co u mnie działa bez problemów (tak jak na video)

 

A może to dotyczy tylko specificznego produktu?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...