Jump to content

Prestashop 1.1 nebo 1.2 ???


slade303

Recommended Posts

Cau,
zajma me Vas nazor ohledne noveho Prestashopu 1.2! Mam v planu ted rozjet shop zalozeny na Presta 1.1 samozrejme s uprvavenou sablonou, za kterou platim, takze pro me pozdejsi upgrade na 1.2 nepripada v uvahu nebo jen slozitou cestou, za kterou zas budu platit, je to tak? Uz uz jsem 1.1 pripravil pro grafika (bezregistrace, bezproblemova cestina, PDF, povinny telefon a dalsi upravicky), tak vysla 1.2, kterou bych musel znovu upravit k obrazu svemu! Navic nynejsi verze obsahuje dost BUGu co jsem se docetl. Nejvetsim, ktery se mi taky projevil je pro me nefunkcni vyhledavani 0results a je jich tam jiste mnohem vice...

-Za jak dlouho tipujete, ze bude 1.2 stabilni a ceska jako ted 1.1!?
-Jste schopen mi nekdo rici opravdove vyhody proc je 1.2 lepsi???
-Kdybyste byli v me situaci pustili byste se do tvorby v 1.2 nebo ve stabilni 1.1???
Dekuji za rady zkusenych! :grrr:

Link to comment
Share on other sites

Cau,
zajma me Vas nazor ohledne noveho Prestashopu 1.2! Mam v planu ted rozjet shop zalozeny na Presta 1.1 samozrejme s uprvavenou sablonou, za kterou platim, takze pro me pozdejsi upgrade na 1.2 nepripada v uvahu nebo jen slozitou cestou, za kterou zas budu platit, je to tak? Uz uz jsem 1.1 pripravil pro grafika (bezregistrace, bezproblemova cestina, PDF, povinny telefon a dalsi upravicky), tak vysla 1.2, kterou bych musel znovu upravit k obrazu svemu! Navic nynejsi verze obsahuje dost BUGu co jsem se docetl. Nejvetsim, ktery se mi taky projevil je pro me nefunkcni vyhledavani 0results a je jich tam jiste mnohem vice...

-Za jak dlouho tipujete, ze bude 1.2 stabilni a ceska jako ted 1.1!?
-Jste schopen mi nekdo rici opravdove vyhody proc je 1.2 lepsi???
-Kdybyste byli v me situaci pustili byste se do tvorby v 1.2 nebo ve stabilni 1.1???
Dekuji za rady zkusenych! :grrr:[/qote]

asi takle, to co tu popisujes resime v jinem trheadu, ale celkem jednoduse pokud nejsi fanda do PS a nerad testujes a nechces si stim moc hrat tak zustan u 1.1. jinak verze 1.2 je verzi FINAL takze ji lze povazovat za stabilni - posledni verze 1.2.0.8 zrovna ted testuji obe verze a pravdou je ze pokud uz ti shop bezi, mas odladenne chybck z 1.1 a mas tam spusty tvych doplnku rozhodne se vyplati zustat u starsi verze. pokud si rad hrajes a bavi te testovat a nenechas rerozhazet tim ze neco nefunguje a hledas reseni problemu bez do 1.2 preci jen je novejsi, par modulu je pridannych,a le asi nic zasadniho co by z tho delal neco vic nez je 1.1. na cestine se pracuje, ja taky zrovna jednu prekladam, takze v tom bych proble, nevidel. themy zatim nejsou a pro profi shop to muze byt zadrhel pokud nechces zase platit. jediny hlavni duvod proc jdu do 1.2 je ten ze by mel byt konecne vyresen problem s IMPORTem ktery nikdo na 1.1 nedokazal nejak presvedcive vyresit
Link to comment
Share on other sites

Ja som na 1.2 prešiel z 1.0 vcelku v pohode. Pravda staršie temy do 1.2 nepasuju, ale ja som to vyriešil takto. Skopíroval som original temu prestashop pod iným názvom a z temy pre verziu 1.0 som tam prekopíroval len obrázky (themes/xx/img a themes/xx/css). No a na podiv to funguje. Len jednu vec si neviem vysvetliť. Aj napriek prekladu modulov priamo cez prestashop mi v štatistike stále zobrazuje anglické texty. Zatiaľ som neprišiel na to prečo...

Link to comment
Share on other sites

2cvrkon: fanouskem Presty jsem jinak to ani nejde, ale nepotrebuju shop na hrani, ale rad bych aby mi mimo jine take fungoval, takze jsem chtel radu od nekoho kdo vi presnejsi rozdily mezi 1.1 a 1.2 a zda se vyplati 1.2... ze nejde importovat do 1.1 to se mi nezda, ale byl by to pro me padny duvod pro 1.2... dekuji za prispevek!!!
2jaro61: vyresil si to ladne nicmene ja sablonu budu mit prekopanou uplne, takze zkopirovat obrazky mi stacit nebude >:(

Dekuji za dalsi info o 1.2 kluci!

Link to comment
Share on other sites

tak jestli chce presne co obsahuje 1.2 pockej si do dnesniho odpoledne, zrovna to testuju na hostingu takze ti sem muzu dat podrobnejsi info vcetne jednotlivych modulu....

a plnohodnotne importovat v 1.1 opravdu nejde, ne kdyz to chces vcetne IMg atd....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...