Jump to content

zmena "modulu" (obsah + pozice)


Majk

Recommended Posts

Zdravim zdejsi [spam-filter] a nadsence tohoto shopu,

pred par dny jsem se odhodlal, ze ho prubnu .. a az na par zmatku a slozitosti si myslim, ze je fajn, lec mam nasledujici dotaz:

Jak upravim pozici jednotlivych modulu ? V BO jsem nasel pouze jejich vertikalni presunovani v ramci budto leve, ci prave casti .. Jde mi o to, ze napr. modul Muj ucet bych rad prevedl do praveho sloupce, kde je i kosik.
A dale upravil jeho polozky (napr. z nej odstranil slevove kupony, apod.)

Bude to treba udelat nekde (a kde?:( ) natvrdo ve zdrojaku, bo na to staci BO ?


Dekuji moc za kazdou radu ... M.

Link to comment
Share on other sites

tak se zmenou z leveho ramce do praveho jsem si jiz poradil (dohledal jsem se v tomto foru) - skrze odstraneni a opetovnemu pridani modulu, lec jiz do jine pozice ...

stale me ale trapi otazka, jak jednoduse upravit zmineny obsah jednotlivych bloku/modulu ?

Nejen napr. zmineny obsah bloku s informacemi o uctu, ale napriklad i odkazy v zapati, ktere bych tam rad mel, jen ne vsechny defaultne uvedene (slevy, nejprodavanejsi, apod. apod.)

Diky za kazdy tip

Link to comment
Share on other sites

Účet: modules\blockmyaccount\blockmyaccount.tpl
Odkazy v zápatí: modules\blockvariouslinks\blockvariouslinks.tpl

V Mozille nebo v Opeře si zobraz zdroják stránky a v něm hned uvidíš, ze kterých modulů se výsledná stránka skládá.
Např. zápatí začíná ve zdrojáku textem <!-- MODULE Block various links --> a končí <!-- /MODULE Block various links -->

IE otvírá zdroják v notepadu, takže to není barevně rozlišený.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...