Jump to content

Problem z wyświetlaniem zdjęć


fosstruction

Recommended Posts

Witam.

 

Po zainstalowaniu sklepu i wstępnej konfiguracji + zmiany template-a, rozpocząłem dodawać produkty do sklepu. Napotkałem problem, z którym nie potrafię sobie poradzić i zwracam się z prośbą o pomoc do bardziej doświadczonych użytkowników, zatem...

 

Problem polega na nieprawidłowym wyświetlaniu zdjęc na stronie opisu produktu. Konkretnie - zdjęcie wyświetla się w złym miejscu, zasłaniając tym samym menu z innymi produktami.

 

Czy ktoś jest w stanie pomóc poprawić mi ten błąd wyświetlania?

Załączam pomocnego screen-a.

 

Dziękujęi pozdrawiam.

post-549881-0-04582200-1366978735_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się poprawić pozycję zdjęcia produktu, jednak pojawiło się niedociągnięcie. Konkretnie - zdjęcie nachodzi na pasek informacyjny, co wygląda nieestetycznie. Próbowałem coś z tym zrobić, ale niestety wartości w pliku css, który mi pokazałeś ustawiłem na 0, przy czym minusowe wartości nie działają. Szukałem też w tym pliku linijki odpowiedzialnej za modyfikacje rozmiaru zdjęcia, by skrócić je o te kilka pixeli i uzyskać bardziej estetyczny wygląd. Czy możesz podpowiedzieć mi, gdzie mogę to zmienić?

 

Pozdrawiam.

 

Załączam pomocny screen.

 

problem_2.jpg

Edited by fosstruction (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

zobacz jak wyglądają zdjęcia Twoich produktów:

 

Ad3RZCk.png

 

biała ramka wokół zdjęcia mówi sama za siebie, nie uważasz, że są one zbyt duże? Może warto by było zmieniszyć ich rozmiar (głównie wysokość)

 

jeżeli chcesz zdjęcia w tym rozmiarze zostawić, to masz tam parametr height:118px; jak go usuniesz - to będzie działać (nie zmienić wartość tylko usunąć)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...