Jump to content

Upgrade z 1.1 na 1.2 final


mamaxam

Recommended Posts

NJ, co cestina? Myslim, ze stabilnejsi prece jenom a kompatibilnejsi bude 1.1.

Ano, s cestinou bude asi problem. Na oficialnich strankach prestashopu je sice cestina, ale je kompatibilni pouze s verzi 1.0. Tzn., ze se i cestina do verze 1.1 se musela vselijak predelavat, ale myslim, ze struktura samotnych souboru pro preklad bude ponechana, takze by to zase tak velky problem byt nemel.
Je to prozatim ma teorie, tak ukaze jen cas :o)
Link to comment
Share on other sites

trosku sem si hral s 1.2 pres vikend, muj postreh je ze cestinu z verze 1.1 tam dostanete, musite ale postupovat presne podle navodu, takze copy, pak SQL atd..... jinak tabulky sou trochu jinak a jestli je PS 1.1 prelozena na 90% pak 1.2 s cestinou z 1.1 funguje tak na 65% a zbytek?? tak ten je na vas abyste si to samy prelozili, ja z AJ problem nemam ale je to opruz, takze zustavam u 1.1 a kdyz si vemu co skutecne je ve verzi 1.2 lepsiho oproti 1.1 tak mi to za to zatim opravdu nestoji

Link to comment
Share on other sites

trosku sem si hral s 1.2 pres vikend, muj postreh je ze cestinu z verze 1.1 tam dostanete, musite ale postupovat presne podle navodu, takze copy, pak SQL atd.....


Zkusim nejak tu cestinu dat dohromady.
Je jiz zde nejake vlakno, ktere presne popisuje instalaci cestiny do verze 1.1 (copy, pak SQL atd...), ze by jste mi poslal link?
Dekuji Milan
Link to comment
Share on other sites

trosku sem si hral s 1.2 pres vikend, muj postreh je ze cestinu z verze 1.1 tam dostanete, musite ale postupovat presne podle navodu, takze copy, pak SQL atd.....


Zkusim nejak tu cestinu dat dohromady.
Je jiz zde nejake vlakno, ktere presne popisuje instalaci cestiny do verze 1.1 (copy, pak SQL atd...), ze by jste mi poslal link?
Dekuji Milan


pokud vim tak ne, pri instalaci jsem postupoval dle navodu na instal. verze 1.1
http://www.prestashop.com/forums/viewthread/12062/#98476
Link to comment
Share on other sites

trosku sem si hral s 1.2 pres vikend, muj postreh je ze cestinu z verze 1.1 tam dostanete, musite ale postupovat presne podle navodu, takze copy, pak SQL atd.....


Zkusim nejak tu cestinu dat dohromady.
Je jiz zde nejake vlakno, ktere presne popisuje instalaci cestiny do verze 1.1 (copy, pak SQL atd...), ze by jste mi poslal link?
Dekuji Milan


tak ted jsem si vsiml, ze 31.7.2009 byla vydana oficialni cestina pro verzi 1.2, testnu a pak dam vedet muj skromny nazor
Link to comment
Share on other sites

takze muj prvni dojem na instalaci verze 1.2.0.8 FINAL po zkopirovani na FTP to vyhodi chybu:

Warning: include() [function.include]: Unable to access /data/www/ishopcentrum.cz/www.ishopcentrum.cz/install/classes/LanguagesManager.php in /data/www/ishopcentrum.cz/www.ishopcentrum.cz/install/index.php on line 29

Warning: include(/data/www/ishopcentrum.cz/www.ishopcentrum.cz/install/classes/LanguagesManager.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/www/ishopcentrum.cz/www.ishopcentrum.cz/install/index.php on line 29

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/data/www/ishopcentrum.cz/www.ishopcentrum.cz/install/classes/LanguagesManager.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /data/www/ishopcentrum.cz/www.ishopcentrum.cz/install/index.php on line 29

Fatal error: Class 'LanguageManager' not found in /data/www/ishopcentrum.cz/www.ishopcentrum.cz/install/index.php on line 30

takze asi tak k funkcnosti one 1.2 final verze. hosting mam u C4 a zatim mi tam slapalo uplne vsechno

Link to comment
Share on other sites

zdravim, takze sem mi podarilo prokousat instalaci PS 1.2 final na hostingu, puvodni chyby co mi to hazelo byli v tom ze se mi pri prekpirovavani zmenili vsechyn pismena na "male" :) , zkusil jsem tam narvat "oficialni" cestinu z 31.7. k memu neblahemu zjisteni jsem zjistil ze je to cestina z verze 1.0 a je v ni prelozeno jeste mene nez v te verzi 1.1. ovsem pozor ma to jedno velke pozitivum cestina jde nahrat pres BO !!! takze zadne kopirovani a vkladani SQL dotazu. postup:

1. tools - languages - pridat novy
2. nazev: cesky
ISO: CZ !!! pozor tady v tom je zmena , puvodne bylo CS!!!
vlakja, obrazek, stav

3,tools - translations - importovat jazykovy balicek !! zvolte stazenou cestinu ve formatu gzip z vaseho umisteni !!!
4 zpet do languages, dejte aktivovat jazyk a nastavte ho jako vychozi
5 HOTOVO

doufam ze je to jasne a prehladene, kdyztak piste PM

JINAK mam dotaz zda se nekde nechcete podilet na doprelozeni do CZ, dnes jsem na tom zacal pracovat, pokud se pridate mohlo by to byt do tydne hotove, pak bych dal k dispozici za exportovany GZIP pro PS 1.2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...