Jump to content

jiná cena dopravy nad určitou částku


jirik0201

Recommended Posts

Zdravím,

 

prosím o radu jak můžu nastavit jinou cenu dopravy nad objednávku za 1000 Kč. Mám tři dopravce, každý má nějakou cenu do 999 Kč a nad částku 1000 Kč má zas jinou cenu.

 

objednávka do 999 Kč

DPD - 100 Kč

PPL - 80 Kč

Česká pošta - 150 Kč

 

objednávka nad 1000 Kč

DPD - 0 Kč

PPL - 20 Kč

Česká pošta - 50 Kč

 

 

díky za odpovědi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no, to myslím, že je na to, že když nastavím cenový rozsah u dopravce od 0 do 10000 Kč, tak u objednávky nad 10000 Kč se zákazníkovi dopravce nezobrazí (dopravce nebude k dispozici). to je celé. to co požaduji, presta nenabízí, presta nabízí jen nastavit dopravu zdarma od určité částky.

Edited by jirik0201 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Aby jste mohl přidělit různé poplatky za dopravu podle ceny objednávky tak je vždy potřeba mít nastavené pro každého dopravce příslušné cenové nebo hmotnostní rozsahy. Ve chvíli kdy je pro dané dopravce máte vytvořeny a nastaveny kliknete v Hlavním menu na kartu Doprava a dole je tabulka s přímým dopravným kde si přepínáte mezi jednotlivými dopravci a vidíte jaké rozsahy jsou jim přiděleny a knim si nastavujete různé částky za dopravu. Pokud toto nemáte nebo nevidíte tak je mi líto, ale někde máte chybu.

Link to comment
Share on other sites

aha, už to chápu. já si vytvořím dvě české pošty, u jedné nastavím cenový rozsah 1 - 999.99 kč, u ní nastavím 150 kč a u té druhé pošty nastavím cenový rozsah 1000 - 30000 kč a tam lupnu cenu 99 kč. husté, dík za návod.

Link to comment
Share on other sites

blbé je jen to, že to v praxi nefunguje. při objednání nad i pod 1000 kč se zobrazí všechny dopravy tzn. obě pošty. podle mě by to mělo fungovat tak, že když vyberu zboží do 999 kč, tak se zobrazí pošta č. 1 a když objednám nad 1000 kč zobrazí se pošta č. 2. bohužel se zobrazí vždy obě pošty.

 

nevíte někdo jak to spravit?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...