Jump to content

zboží - balení po více ks


seegr

Recommended Posts

Zdravím vás lidičky.

 

Potřeboval bych poradit.

Mám položku, která se prodává v balení po více kusech. Nevíte, jak docílit toho, aby se po přidání určitého počtu kusů zákazníkem do košíku, automaticky tento počet násobil žádaným počtem kusů v balení?

 

Snad jsem se vyjádřil dost srozumitelně :)

 

Díky

 

Petr

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Taky bych neco takoveho potreboval. Nektere zbozi potrebuji prodavat napr. po 6ti kusech, ale chci zobrazovat cenu za kus a taky aby se ukazovala na heurece a pod... Zencart na to mel vychytavku v podobe "pocet ks v baleni", kde to slo nastavit. V preste jsem nic takoveho nenasel, ani jako placeny modul :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj

 

tak mám již hotový modul, který umožňuje prodej po celých balancích, počet kusů v balení se nastavuje u produktu v adminu, po přidání do košíku to přidá počet celého balení, v případě že přidání se opakuje tak to přidá další celé balení.

V případě zájmu prosím o PM, cena modulu je 500Kč, do PM prosím připojte fakturační údaje, pro vystavení dokladu.

 

Hans

Link to comment
Share on other sites

Ahoj

 

tak mám již hotový modul, který umožňuje prodej po celých balancích, počet kusů v balení se nastavuje u produktu v adminu, po přidání do košíku to přidá počet celého balení, v případě že přidání se opakuje tak to přidá další celé balení.

V případě zájmu prosím o PM, cena modulu je 500Kč, do PM prosím připojte fakturační údaje, pro vystavení dokladu.

 

Hans

A kdyz si nekdo zmeni pocet kusu v kosiku? Je to ohlidane?? A funguje to tak, ze kdyz zadam 2 kusy do kosiku, tak to vyhodi hlasku ze minimum je napr. 6ks, nebo to prida 2x minimalni pocet?

Link to comment
Share on other sites

A kdyz si nekdo zmeni pocet kusu v kosiku? Je to ohlidane?? A funguje to tak, ze kdyz zadam 2 kusy do kosiku, tak to vyhodi hlasku ze minimum je napr. 6ks, nebo to prida 2x minimalni pocet?

 

Změny kusů v košíků jsou pohlídané, směrem nahoru to přidává po počtu balení, stejným způsobem se chová i když zákazník poníží počet zboží v košíků v případě že zadá číslo, tak se to zaokrouhlí směrem nahoru na balení, vše se děje k hodnotě zadané u položky.

Zatím nikde žádná hláška o tom není, zkusím se nato ještě podívat jestli to půjde. Hned to pří minimální počet v balení.

 

Hans 

Link to comment
Share on other sites

Tak modul je skoro připravený informace o tom že zboží je prodejné pouze na celé kusy se zobrazuje v kategoriích i detailu produktu a také je info v objednávce.

 

Ještě musím udělat testy v různých prohlížečích a počítám že zítra bude hotovo, tak pak jsem dám vědět se screeny.

 

Hans

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...