Jump to content

tinyMCE update


a-z PCservis

Recommended Posts

Dobrý den,
potřebuji helpnout, po update tinyMCE mi to vyhazuje hlášku:

"Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /home/xxx/xxx/js/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/tinybrowser/config_tinybrowser.php on line 24"

...neví někdo jak se jí zbavit ?

Díky moc.

Link to comment
Share on other sites

Tiez mam ten isty problem - chybova hlaska vyskoci po kliknuti na tlacidlo prochazet/prechadzat, zrejme sa jedna o php safe_mode = on ( Ale na to su to vacsi odbornici :-))

Ciastocne riesenie: Potrebne obrazky som prekopiroval do zlozky public_html /img.
Zadat cestu (URL) k obrazku, moze vyzerat napriklad takto:

 obchod.com/img/obrazok.jpg 



Kliknut na vlozit a je to!

Link to comment
Share on other sites

to vigel:
tak takhle to dopadlo:
Soubor .htaccess, který je umístěný na FTP, pravděpodobně obsahuje chybu.

Možné příčiny:

1. Používáte chybný zápis hodnoty pro změnu nastavení PHP serveru v souboru .htaccess.
2. Zkoušíte nastavit parametr serveru, který není povoleno měnit.

Link to comment
Share on other sites

to vigel:
tak takhle to dopadlo:
Soubor .htaccess, který je umístěný na FTP, pravděpodobně obsahuje chybu.

Možné příčiny:

1. Používáte chybný zápis hodnoty pro změnu nastavení PHP serveru v souboru .htaccess.
2. Zkoušíte nastavit parametr serveru, který není povoleno měnit.



kontaktovat hosting o povoleni
Link to comment
Share on other sites

timto by to byt nemelo a hlavne kazdy "normalni" hosting u nas ma tyto limity pevne nastaveny bud na 32/64M pochybuji ze by to menili pro kazdy hosting jak si kdo rekne a hlavne me nenapada jaky vliv by melo mit toto nastaveni na tinyMCE. toto nastaveni se tyka pameti a pripadneho kopúirovani souboru (tech vetsich) na server a hlavne kolik instukci dokaze server obslouzit

ja bych ti doporucil pokud je to mozne, nahrat cisou instanci ps 1.1final, instalace CS a pak update a uvidis, ja nez vsechno doladil tak sem kopiroval PS asi 5x :)

Link to comment
Share on other sites

to cvrkon:
...máš pravdu, v druhé části mi to nepříjde moc elegantní.


to hej a jak rikam, co hosting to jine nastaveni, ja pouzivam C4 a presta mi jede v poho bez toho ze bych musel nejak .htaccess menit,a le zkousel sem napr. magento a tam sem prepisoval pulku souboru protoze mi top hosting nepodporoval nebo to byli nepristupne syntaxe. neni od veci si obcas precist funkci phpinfo()
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...