Jump to content

Problem blad Internal Server Eror 500


wojtekk86

Recommended Posts

Witam

 

Mam kolejny problem mianowicie przenioslem sklep na server vps wszystko fajnie dziala jednak mam modul s"search advenced index" jest on mi potrzeby do filitra produktow. Kiedy dodam nowe produkty i jakies ich cechy to dawalem wyczysc i po chwili dostawalem komunikat ze zostalo ddoane do bazy iles produktow i to wszystko dzialalo na serwerze netartu natomiast teraz po wybraniu wyczysc troche mieli i wywyala blad "Internal Server Eror". Bede wdzieczny za pomoc albo chociaz wskazowki gdzie szukac bledu .

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialem juz z informatykiem z bizneshost i on stara sie znalezc co jest nie tak. Ja sprawdzilem praktycznie wszystko co moglem w prescie i wszystko jest ok. A problem jak narazie nadal jest nie rozwiazany a co za tym idzie bez tego serch indexa nie dziala mi poprawnie zaawansowany filtr produktow.

Link to comment
Share on other sites

Jedno jest pewne, skoro wywala internalkę, to jakaś "muka" jest w kodzie, nie ma na to rady. Może to być okrojony czas wykonywania skryptów (defaultowowo 30 sekund), mogą to być również jakieś braki w konfiguracji serwera (np. brakuje jakiejś biblioteki). Skoro jest błąd, w logach powinno coś być. Mam nadzieję że odnajdą to sprawnie i będize po problemie :)

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...