Jump to content

szamlazz.hu összekapcsolás


Lacibattya

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Biztosan megoldható. Én provimax számlázóval kötöttem össze oda-vissza módon, ami azért volt bonyolultabb, mert az egy desktop program, tehát még az API-t is fel kellett építeni. A szamlazz.hu-nak kész API-ja van, neked csak az adatok küldését kell megoldani a shopból és vissza, ha erre is van igény.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Én Axel-Pro-val kötöttem eddig össze a Prestashopot, ott elég jól megy minden.

 

Ahogyan átfutottam nagyjából ez is hasonló. Php-ket kell készítened amik a shoppal kommunikálva xml-t készítenek kimenetnek.

 

Tudnál nekem segíteni, hogy az ügyletimport.php fájlban milyen adatokat kell megadni, illetve mire kell kicserélni a minta php fájlt (táblanevek és egyéb elérhetőségek) ?

1.4.1.0 presta.

 

Köszönöm

Link to comment
Share on other sites

ügyletimport.php? 

 

Nálam három van ugye: termékek, ügyvitel és vevők.

 

Az ügyvitelben viszem át a rendeléseket. Lekérdezek mindent a "ps_orders, ps_customer, ps_address" táblákból, illetve pontosan azokat a sorokat kérdezem le amik még nincsenek szinkronizálva.

 

Az axelpro súgójából kiderül, milyen adatokat kell / lehet átadni. Ahol készítem az xml-t, ott beleteszem a lekérdezésből származó változókat a megfelelő helyre és szinte kész is. Nálam kb 90 soros ez a php.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Én megcsináltam (1.5.4), de nincs továbbadható formában. Ha van rá kereslet, lehet nekiveselkedek egy installálható változatnak. Annyit azért elmondok, hogy nem automatán számláz a progim, hanem a rendelések listájához tettem egy "számlázom" gombot, ez  készítteti el a számlát a számlázz.hu-val

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@wilbury

 

Köszi a visszajelzést! Az egyáltalán nem baj, hogy nem számláz automatán, mert nem online cuccról van, szó, inkább gondolom ott lenne érdekes! Érdekelne a dolog, de tudnom kéne egy kb árat! :) Tudom nehéz ez igy, de amig nem tudom mibe fájna kb, addig nem tudom azt sem mennyire kéne ez nekem! :) Gondolj arra hogy másoknak is kellhet! ;) Mi ketten lennénk rá vevők eddig!

Ja és az 1.5.4 az tökéletes, mert mindkettőnknek az van! :)

 

Köszi! 

Encsi

Edited by Encsike (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Készítettem én is egy modult. Ez szállítható. A számlákat a vásárlás után automatikusan küldi a számlázz.hu felé (a számla rögtön elkészül). A modul szállítható állapotban van. Kisebb fejlesztések még lehet kellenek hozzá. Ezért az első érdeklődőknek, akik vállalják a tesztelés esetleges rizikóit (pl. egy-egy téves számla) jelentős árengedményt adok :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
On 6/14/2014 at 12:53 PM, diakro said:

Készítettem én is egy modult. Ez szállítható. A számlákat a vásárlás után automatikusan küldi a számlázz.hu felé (a számla rögtön elkészül). A modul szállítható állapotban van. Kisebb fejlesztések még lehet kellenek hozzá. Ezért az első érdeklődőknek, akik vállalják a tesztelés esetleges rizikóit (pl. egy-egy téves számla) jelentős árengedményt adok :)

Üdv! 1.7.6.x verziókkal is szépen működik? A Bugokat sikerült kiküszöbölni? Tervbe van a modul megvásárlása, de feleslegesen nem szeretnék pénzt kidobni. Köszönöm a választ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sziasztok! 

A Számlázz.hu-val tavaly ősszel futottam egy kört.

Sajnos az illesztő modul nem támogatta az 1.7-es prestát.

Viszont egy másik on-line számlázó (Billi...) rendszerrel remekül együttműködik az áruházam. És nem utolsó sorban ingyenes a modul...

Nem reklámozni szándékozok ezért nem írom ki a teljes nevet.

 

Egy tipp ha valaki belekezd. Ha teszt üzemben minden működik és átállítod élesre a rendszert akkor új virtuális számlatömb számot kapsz.

Ez át kell írnod az illesztő modulban. Különben az első éles számládnál nézel mint hal a szatyorban, mert nem készül számla automatikusan! 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 6/14/2014 at 12:53 PM, diakro said:

Készítettem én is egy modult. Ez szállítható. A számlákat a vásárlás után automatikusan küldi a számlázz.hu felé (a számla rögtön elkészül). A modul szállítható állapotban van. Kisebb fejlesztések még lehet kellenek hozzá. Ezért az első érdeklődőknek, akik vállalják a tesztelés esetleges rizikóit (pl. egy-egy téves számla) jelentős árengedményt adok :)

Sikerült frissíteni / javítani a modult?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...