Jump to content
emirbayram

Ürün sıralaması

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba Css bigisine sahip degilim form içerisinde araştırma yaptım ama net bir cevap bulamadım Prestashop Default temas ürün sayfasında ürünleri tek sıra alt alta dgilde ana sayfada görüldügü gibi tane yan yana nasıl sıralayabiliriz.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Selam

http://www.prestasho...-guncellenecek/ burdaki product_list_grid_view.zip deneyebilirsiniz. Denemeden önce yedek almayı unutmayı. :)

Sanırım yanlış anlattım hata bende ;) prestashop 1.5.4.0 kullanıyorum ana sayfada sıkıntım yok bu modul script içerisinde mevcut ben kategori içerisinde görünen ürünlerin 4 tane yan yana sıralanmasını istiyorum

Selamlar,

Burada benzeri bir konu mevcut, kategori sayfası için: homefeatured yerine product-list.tpl sayfasını açarak düzenlemelisiniz.

Kolay gelsin.

• Like 2

verilen talimatlar dogrultusunda herşeyi denedim başaramadım bana bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı acaba

Neleri denediniz, ya da hangi aşamada sorun yaşadınız acaba? Site adresi ile birlikte iletirseniz detaylı olarak yardımcı olabiliriz.

İyi çalışmalar.

talimatlara göre product-list Css belgesinde değişiklikler yaptım ya kutu kaymasıyla karşılaştım yada yazı

Aslında css kodlarından bu sorun kolayca çözülebilir, anasayfadaki homefeatured modülünün css kodlarını örnek olarak inceleyerek de fikir edinebilirsiniz, bunun yanısıra sitenizi önizleme yaparak sorunun çözümü için gerekli olan örnek kodları da özel mesajınız üzerinden gönderdim.

Kolay gelsin.

• Like 1

Gönderdiğiniz bilgiler doğrultusunda, sorun çözülmüştür.

İyi çalışmalar.

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More