Jump to content

problema 1.5.3.1 dupa logare client


Recommended Posts

Va salut dragi colegi.

De cateva zile din senin am o foarte mare problema cu site-ul.

Treaba sta in felul urmator :

-versiune 1.5.3.1

-ca hosting detin un vps

-problema :dupa ce se inregistreaza un client sau se logheaza deja cu contul existent, tot design-ul site-ului afiseaza total aiurea dispare footerul, headerul e total aiurea etc. (daca se sterge memoria cache din browser revine la normal pana la urmatoarea logare), am incercat cu un fresh install pe xampp, toate bune si frumoase pana in momentul in care import baza de date, problema revenind.

Treaba asta vreau sa o rezolv cat mai repede posibil daca este cineva foarte binevoitor sa ma ajute.

contracost sau free.

va invit sa faceti un cont sa vedeti exact despre ce e vorba: www.dolphintex.ro

pe langa problema mea mai astept si niste sugestii, in afara de faptul ca mai am de adaugat niste pagini cms, 2-3 cuvinte in engleza pierdute care trebuiesc traduse (descrieri, termeni si conditii etc.)

Edited by dolphintex (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

salutare!

 

nu arata rau magazinul, dar parca prea e bazar gen Doraly, Europa, etc...

si categoria Decoratiuni interioare >> Produse XXX e... fara suflare.

 

daca accepti o recomandare, ar fi ca sa mai cumperi 1-2 domenii cu nume sugestiv si sa pui acolo sculele, telefoanele mobile si altele.

 

P.S. imi cer scuze pt opinia critica.

Link to comment
Share on other sites

incearca sa dezactivezi CCC la css in BO - Performance

vad ca nu prea te grabesti sa rezolvi treaba.

multumesc pentru sugestie dar nu a functionat.

de grabit m-am grabit zic eu, am mers in paralel cu un fresh install, reconfigurare totala, multa bataie de cap a fost cu exportul produselor.

Daca pot ajuta pe cineva referitor la exportul produselor o voi face cu cea mai mare placere.

 

salutare!

 

nu arata rau magazinul, dar parca prea e bazar gen Doraly, Europa, etc...

si categoria Decoratiuni interioare >> Produse XXX e... fara suflare.

 

daca accepti o recomandare, ar fi ca sa mai cumperi 1-2 domenii cu nume sugestiv si sa pui acolo sculele, telefoanele mobile si altele.

 

P.S. imi cer scuze pt opinia critica.

Asta a fost si ideea sa fie ceva gen bazar, in spate este un depozit cu un stoc foarte mare si peste 15.000 de produse diversificate.

Referitor la produsele XXX a fost o mica idee pentru a ajuta la cuvintele cheie (sa fie o gama cat mai completa) gen cauta "Gigel" xxx, apar 100 filme XXX printre care undeva aruncata si o cana de a noastra :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...