Jump to content

Pare pytań o moduły [Prestashop 1.5.3.1)


karas

Recommended Posts

Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum:) Mam parę pytań odnośnie modułów do prestyshop ponieważ mam zlecenie na stronę i myślę że presta-shop się do Tego nada(Dość specyficzne działanie jak na silnik sklepu).

 

Pierwsze pytanie: Istnieje sposób/moduł by przy nazwie kategorii w nawiasie pojawiała się liczba "produktów" ? W tej chwili mam tak iż, po kliknięciu kategorii to przy tytule kategorii wyświetla mi się liczba, ale chodzi by już ta liczba była przy rozwijanej liście.

 

Drugie pytanie: Istnieje moduł formularza kontaktowego, który powiedzmy ma opcje wyboru tytułu a za zmianą tytułu wynika zmiana okienek (luk) do wypisania przez użytkownika.

 

Trzecie pytanie: Istnieje moduł który daje funkcję produktowi np. zaznacz jako polecany. I wtedy w miniaturce produktu pokazuje się jakiś boks w stylu "polecane".

 

Czwarte pytanie: Jest sposób na wykonanie produktu polecanego, który zawsze będzie na górze w liście produktów w swojej kategorii ?

 

Piąte pytanie: jak wygląda sprawa z hostingiem sklepu ? (podstawowe pytanie ale jest zielony w silnikach sklepów e-commerce ). Wiem że minimum to VPS, ale czy np. procesor 1 GHz i 1 GB ramu wystarczy do funkcjonowania ?

 

 

Przepraszam za tak dużo pytań, ale wole napisać wszystkie "pytania" w jednym miejsu. By nie robić bałaganu na forum Dziękuje z góry za pomoc.

 

PS. zaznaczam że szukałem w google, lecz nie znalazłem informacji mnie satysfakcjonujących

Link to comment
Share on other sites

Co do hostingu, współdzielony daje radę dla prawie 10k produktów. VPS jest niepotrzebny iMO.

 

A co jeśli na stronie będzie stosunkowo mało produktów ( max 500 ) a użytkowników tak samo może być w godzinach szczytu po 500 ( jak dobrze pójdzie ) ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...