Jump to content

Not Found


wieslawg

Recommended Posts

Witam,

 

Mamy poważny problem, pliki na serwerze zostały częściowo usuniete, ale baza danych jest OK. Zrobiłem instalację PS od nowa, "podłączyłem" następnie prawidłową bazę, wszystko w panelu admina jest w porządku, ale po wybraniu jakiejkolwiek kategorii z poziomu "frontu" pojawia się błąd:

 

Not Found

The requested URL /56-xxxxx was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

Co można zrobić w tej sytuacji? Bardzo proszę o pomoc. Sprawa jest bardzo ważna i pilna

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj tak, wejdz w Parametry zaawansowane -> Wydajność i ustaw:

  • Wymuś kompilację
  • Pamięć podręczna - Nie
  • Zachowaj pliki CSS bez zmian
  • Zachowaj pliki JS bez zmian
  • Zachowaj pliki HTML bez zmian
  • Zachowaj kod JavaScript zawarty w HTML bez zmian (nie kompresuj)
  • Optymalizacja Apache - Nie
  • Użyj cache - Nie

Teraz wejdz w Preferencje -> Dane URL i SEO i ustaw:

  • Przyjazne adresy URL - Nie

Teraz we Front Office sprawdz czy pojawiają się podstrony z opisem produktu, listą kategorii, strony CMS, itp.

Jeżeli tak to ponownie włącz Przyjazne adresy URL, i znów sprawdz czy już strony działają.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za odpowiedź, ale jak wejść w "Parametry zaawansowane" i "Preferencje". Byc może mamy inna wersję - ja mam starszą - PrestaShop.PL_1.4.4.1-stable.

 

Podobne parametry widzę w Ustawienia >> Optymalizacja, ale czy to tutaj zmienić?

Link to comment
Share on other sites

To fajnie :) Warto żeby takie zmiany było widać szybciej, odświeżać okno przeglądarki klawiszami Ctrl + F5 wtedy przeglądarka wczytuje stronę od zera, a nie z pamięci podręcznej. Teraz przestaw z powrotem te opcje, szczególnie wyłącz Wymuś kompilację ta opcja potrafi zwolnić działanie strony nawet o 30%.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...