Jump to content

Instalace Prestashop 1.5.4 v Internet Explorer IE u ONebit


cendaprnda

Recommended Posts

Postupně chystám upgrade z 1.3.2. na 1.5.4. Narazil jsme na jeden zásadní problém v IE. Nejde mi v něm vložit žádné zboží do košíku - v Mozille i chromu funguje vše bez problémů.

 

Chtěl jsem proto udlat novou instalaci ale už při ní narážím na problém, kdy nejde odsouhlasit podmínky. Po jejich zaškrtnutí se zobrazí tlačítko next, ale po kliknutí na něj se vrátím zpět na odsouhlasení podmínek, které opět zaškrtnuté nejsou. Problém se objevuje už při výběru jazyka, kdy nelze nastavit žádný jiný jazyk než English (po kliknutí na jiný jazyk se stránka refreshne a skočí opět nastavení na English)

 

Podezřívám že je problém v Hostingu onebit.cz. Nesetkali jste se někdo s tímto problémem? Nemohl by kdokoli s jiným hostingem zkusit jen začátek instalace zda mu bude fungovat odsouhlasení podmínek. Jde mi jen o to, zatlačit na hosting aby problém začali řešit

 

Děkuji za jakoukoli odpověď

 

Zdeněk

 

 

Problém vyřešen. Problém byl na mojí straně - v doméně testu jsme požil podtržítko (prestashop1_5_4) to ale způsobuje velké problémy s IE - po přejměnování je vše v naprostém pořádku.

Edited by cendaprnda (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...