Jump to content

Jak wykonać aktualizację PrestaShop


robakx1

Recommended Posts

  • 1 month later...

zaktualizowałem wersję 1.5.4.0 do wersji 1.5.4.1 i pozmieniał mi wszystkie ustawienia osobiste takie jak bacground i wcale mi się to nie podoba. czy jest mozliwość wrócenia do starej wersji?

Link to comment
Share on other sites

Pozmieniał ponieważ zapewne działałeś na domyślnym szablonie. Jeśli zaznaczyłeś by "autoupgrade" wykonał kopię danych to powinieneś mieć opcję przywrócenia starej wersji.

 

Trzeba pamiętać, że nie należy wykonywać zmian wizualno funkcjonalnych bezpośrednio na plikach silnika, na plikach domyślnego szablonu lub na domyślnych widokach modułów systemu. Wszystko należy robić zgodnie ze sztuką jaką narzucają autorzy systemu czyli używać do tego katalogu /override/, oraz własnej templatki w katalogu /themes/.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Okazało się żę:

Po aktualizacji siadło kilka elemetów.

Z samym panelem poradziłem sobie tak że wgrałem ręcznie wszystkie pliki panelu administracyjnego, niestety np moduły nie działały i wyświetlały się błędy.

Po migracji także wysypały się obrazki produktów itp.

na razie wróciłem do wcześniejszej wersji strony bo każdy dzień to strata kasy dla nas.

Ctrl+F5 to dla mnie nie nowość i kilka razy było to robione.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

takie rzeczy jak aktualizacje to najlepiej robić na mirrorze jakimś, albo na localu, nie ma przestojów w działaniu, nie ma strat. ale to tak na marginesie.

 

jeżeli chodzi o modułu: które się wysypały? włączałeś raportowanie błędów? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...