Jump to content

pouze částečný import csv souboru s produkty


Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se zeptat. Když importuji csv s produkty, tak se klasicky importují, je tam vše importováno kromě kategorie, kde je pokaždé produkt uloží do kategorie. "Kategorie" (ikdyž tam píši ID jiných kategorií). A dále se nenakopíruji obárzky, ikdyž mám zadanou adresu: "..obrazky/zbozi.jpg (zde je ulozen základní, který se snažím k prodktu dát)

Import kategorií včetně obrázků funguje naprosto v pohodě. Nevíte v čem je problém?

Děkuji za každou radu

Link to comment
Share on other sites

Cau, mel jsem podobný problém a je to jen v tom ze budto ti to nebere hosting, a je nejdrive lepsi si to vse naimportovat na localhostu,tam alespon zjistis co vse je mozne, ja diky tomuhle problemu ztratil tak cca 2 mesice zkouseni ruznych importu a tak...pak je jeste dulezite dodat, ze se nepise ID ale presny nazev to staci,pokud ti to pod nazvem kategorie nezaparkuje kam ma,pak je problem jinde...presel jsem na prestu 1.5.4 a ten import je o dost ,ale o dost spolehlivejsi,kazdopadne take jsem to musel nejdrive vytvorit na local hostu a zrovna se chystam to poslat z local hostu na webhosting,a toto tema nyni zde hledam takze ctu...vim ze urcite bude nejaky problem,ale ten prodiskutuju s webhostingovou assistenci ,pac problem bude v nejakim opravneni jak je znam:)

ale je to jen rada od ne profesionala

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...