Jump to content

Problém s databázou pri inštalácii


Recommended Posts

Ahojte, neviem si rady s instalaciou. Nie zeby som ju nevedela, uz to mam par krat za sebou no na takyto problem som este nenarazila, natiahla som cely subor presta cez filezilu, prehodilo ma na instalaciu prestashopu, klasika, no pri zadavani databazy nechapem preco , vobec mi ju nebere. Mam ju na websupporte, Mysql51 port 3309. Nahadzujem spravne meno aj heslo aj pri adrese databazy servera som skusila uz asi vsetky moznosti, localhost nebere, ani s pridanim 3309 ani mysql51.websupport.sk, db51.ekolas-profesional.sk. Database Engine: mam MyISAM.Vobec neviem kde by mohol byt problem. aj som si vytvorila este jednu databazu a skusila to na novej, ci s nou neni problem no nic. nepusti ma dalej. Shop som nahodila cez filezilu, vymazala a zas nahodila a tak dokola, nepusti ma to dalej nez po instalaciu Pr.shopu. Suborovy balicek mam priamo z prestashop.com 1.5.4.

 

Prosim o radu co s tym a ako sa prepracovat dalej..??

 

Vopred dakujem za rady :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Vdaka Mamuška .. zabil som s tym sice hodinu casu, ze preco odrazu localhost nefunguje .. ale zachranila si ma :) . .Edituj nazov prispevku na [solved] alebo [Vyriesene] ci ako sa to v SK pise, nech sa sem preklikne viac ludi ak to bude treba :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...