Jump to content

Osobni odber - hotovost


Redmarx

Recommended Posts

Prestashop 1.5.3

 

Mam 3 moznosti odberu, osobne, posta, ppl. Posta a PPL jsou jasny - bankovni prevod + dobirka pres modul Cash on Delivery Plus. "Osobne" je tam bankovni prevod + bych tam potreboval dostat zaplaceni v hotovosti, na to je modul cashonpickup (http://www.presta-mo...stashop-15.html), jenze s timhle modulem jsou dva problemy, zobrazi se mi i po vyberu Posta a PPL, coz je nezadouci, mel by se zobrazit jen u osobniho odberu a za druhe, kdyz ho vyberu, tak na nasledujici strance uplne rozhodi moji sablonu - nepouzivam defaultni.

Takze dotaz je, jestli to nekdo resil i nejak jinak, protoze me nic nenapada a bez tohohle jsem v koncich.

Edited by Redmarx (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

 

Ja upravil modul CashOnDelivery pro Dobirku + Doberecne + Fixace na prepravce. A jeho kopii CashOnPickup Pro Hotovost + Poplatek (kdzy nekro preferuje postu pred osobnim odberem) + Fixace na dopravce.

 

TJ prepravci PPL a OSOBNE pro PPL nabidne Banku paypal ... a dobirku hotovost je skryta. Pro Osobne je zase skryta dobirka.

 

Vychazi o i z uprav co jsem tu nasel pro COD a COP ktere vychazeji z originalniho COD.

 

Tahke mi to ale vyhovuje nejvice.

 

Funguje na 1.5.3-1.5.4 ale verim ze bude i na jinych. Ale ja mam k testovani a provozu jen tyhle dve.

cashonpickupplus.zip

Edited by MarkKiss (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

 

Ja upravil modul CashOnDelivery pro Dobirku + Doberecne + Fixace na prepravce. A jeho kopii CashOnPickup Pro Hotovost + Poplatek (kdzy nekro preferuje postu pred osobnim odberem) + Fixace na dopravce.

 

TJ prepravci PPL a OSOBNE pro PPL nabidne Banku paypal ... a dobirku hotovost je skryta. Pro Osobne je zase skryta dobirka.

 

Vychazi o i z uprav co jsem tu nasel pro COD a COP ktere vychazeji z originalniho COD.

 

Tahke mi to ale vyhovuje nejvice.

 

Funguje na 1.5.3-1.5.4 ale verim ze bude i na jinych. Ale ja mam k testovani a provozu jen tyhle dve.

 

Ahoj - používám tenhle modul a je fajn, jen nedokážu "vytvořit jeho kopii" měla by tam být pravděpodobně i změna v proměnných ale nevím jaká - nemohl by jsi postnout obě varianty ?

 

Díky moc

 

Zdeněk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...