Jump to content

update 1.5.1.0 na 1.5.4 warto ?


gromusek

Recommended Posts

Witam,

 

Z góry zaznaczam że czytałem changelog lecz nie znalazłem tam odpowiedzi.

 

Jak znacząco różnią się wersje 1.5.1 od updatów w 1.5.4 bowiem nie wiem czy jest sens przechodzić na nowszą wersję (sklep jest dość skomplikowany, koszt wyceniony przez webmastera to 150 zł). Proszę o informację czy były wprowadzane jakieś istotne zmiany warte zabawy z aktualizacją.

Link to comment
Share on other sites

cóż, eliminacja wielu błędów jest chyba najwaniżejsza, sklep w wersji 1.5.1 nie był zbyt stabilny, pamiętam mnóstwo 500 internal server errorów ;) Czy warto? Moim zdaniem warto, zawsze warto mieć najnowszą wersję

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zainstalowałem testowo 1.5.4 (mam 1.5.3.1, działa dobrze) i wydaje mi się, że szybciej sklep się otwiera, jednak przy imporcie tłumaczenia pl.gzip pokazuje błąd "Walidacja nieudana dla: mails/pl/lang.php".

I to samo jak zmienię tłumaczenia maili (sa dość niechlujne, jest sporo literówek, interpunkcji itp.), program próbuje to zapisać w niestniejącym folderze: "Nie mozna zapisać pliku języka dla tematów e-maili, ścieżka to: ../themes/default/mails/pl/lang.php"

Przekopiowałem "mails" do themes/default i zmiany się zapisują, ale nie wiem, czy program z nich będzie korzystał, bo folder "mails" jest standardowo po instalacji w innym miejscu. I na razie odpuściłem update, bo to za dużo pracy, poczekam aż może usuną te bugi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...