Jump to content

Prestashop Yapı Kredi Posnet Modülü.bedava.BUYRUN

Recommended Posts

EDIT:

Bu modül başkası tarafından yazılmış. 

Referans

7/09/2008 - Kevin Klika (Ox40)

Dosya kaldırıldı.

Selamün Aleyküm. Oscommerceden sonra Prestashop a modifiye ettim scripi. Çalıştı.

Bu script BEDAVADIR.

Size söz verdiğim gibi scripti yükledim.

Yalnız zipli dosyayı açtıktan sonra kurulum.pdf dosyasını çok dikkatli okuyun ve uygulayın.

Hadi Allaha Emanet Olun.

Edited by MahmutGulerce (see edit history)

eline sağlık. izin verirsen ben de senin yazdığın modülle bağlantılı taksitlendirme tabını yazmak istiyorum en kısa zamanda buraya yükleyeceğim.

Ne demek kardeşim. Yazabilirsin.
Unutmayalım ki bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

ustadlar, Allah razı olsun.

Yalnız ben bir sorun yaşadım.
Test olarak kurdum. Urun 100 usd. Kasada ödeme 140 TL. her şey tamam. Ancak kredi kartı olayına gelince 10000 ( 100,00 usd ) diyor. Bunu nasıl düzeltebilirim.

Saygılarımla

• 1 month later...
  • 6 months later...

Bunu gören arkadaşlar pek sevinmesinler. Arkadaş örnek olarak vermiş içindeki belli şeylerin düzenlenmesi gerekiyor. Sipariş numarası üretmiyor ve order-confirmation.php 'ye dönüş yapmıyor. Okumadan denemeden paylaşılmış bütün forumlarda ama düzenleyemeyecek kişiler için oldukça uğraştırıcı ve sıkıntılı bu toparlaması. Eninde sonunda dönüp dolaşıp paralı alıyorsunuz benim yaptığım gibi tabi bütün sürenizi buna harcamak istemiyorsanız...

bir işe yaramyacak bişey zaten. piyasada ücretli satalardan bazıları örnek olarak iyonhost ortak ödeme sayfasına yönlenridiyor. bide sayfasına o kadar şey yazmış boş konuşmuş. milleti kkandırmak için elinden geleni yapmış. bunlara kanmayın arkadaşlar. ilk önce araştırma yapın ona göre davranın

Son olarak öğrendim ki Yapıkredinin yapısı çok farklı Ortak ödeme veya 3d Secure ile ödeme işini yapıyor yada araya 3ncü parti bir script sokmanız gerekiyor bu ödemeyi gerçekleştirmek için. Açıkcası yapı kredi gerçekden çok karışık ve altyapısı oturmamış bir pos sistemi veriyor. EST altyapısı kullanılan pos modülleri çok daha kolay entegre edilebiliyor ve düzenlemeside basit görünüyor. Bence Pos almamış kişiler öncelikle bankaya dikkat etsinler EST altyapısını kullanabiliyorsanız gerçekden sorun olmuyor.

• 5 months later...

arkadaşalar buna benzer uyanıklık girişimlerine çok dikkatli olun böyle bedeva verildi diye atlamayın girilien bilgileri kendi serverine yönlendiren uyanıklar var dolandırcılık sahtekarlık hat safhada dikkat
kod ları cok iyi iyi iyi inceleyin .
sözüm meclisten dışarı.

• 4 weeks later...

Buradaki olumsuz yorumları okuyunca denemek istedim ve gerçekten uğraştırdı :) Sorucunda çalışıyor arkadaşlar.

Kodlarda bir kaç farklı dosyada değişiklik yapmanız gerekiyor. Arkadaşın hazırladığı döküman baya eksik kalmış. Sonucunda çalışıyor, bir yönlendirme, bir art niyet yok. Tabiki bir çok özellik eksik, sonucunda bu OOS sistemini kullanmayı amaç ediniyor. Neden fazla beklenti içindesiniz ki. Basitçe işi gören bir kod yığını.

• Create New...