Jump to content

Nákup bez registrace (nový topic - vím že se to tu řešilo)


sevendays

Recommended Posts

Zdravim Vás,


nenašel jsem tu jediné vyhovující řešení na nákup bez registrace, existují vlastně tři - z tureckého fora, od prestashopcesky a od havaje...

z tureckého fora je to nepoužitelné (je tam tlačítko registrovat), prestashopcesky - chybí zadání emailu - takže nepřijde zákazníkovi potvrzení o objednávce a havaj si to udělal po svym, prostě tichá registrace ...

Takže potřebuji:

aby zákazník dostal potvrzovací email
nedostal přihlašovací údaje
opakovaně mohl nakupovat bez registrace (což například od havaje nejde)

Pokud se někdo najde, kdo to zvládne udělat, tak se domluvíme na finanční odměně....

Link to comment
Share on other sites

jak to normálně chodí? Příjde potvrzovací email, že jste udělali objednávku. Pak jak zaplatíte, tak dostanete email, že je balík na cestě... A uděláte to bez registrace na svůj email znova, aniž byste někde zadávali jméno a heslo...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

V administraci je vše při starém, neregistrované zákazníky vidíte stejně tak jako registrované. V mejlech je na Vás co si napíšete, ty se Všem odesílají stejné. Důležité je to, že přijdete, nakoupíte bez registrace a systém vás po objednávce ihned odhlásí (což se tak nedělo u všech modulů bez registrace). Přijdete a znova nakoupíte na tentýž email - aniž by systém vás stopnul... nebo Vám poslal registrační údaje, tak jak jsem byl zvyklý u všech registrací bez registrace, ktere jsem objevil na foru - bylo jich kolem 3 - 4. Pokud by měl někdo zájem o tento modul, můžeme se domluvit po emailu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

To je naprosto jednoduchý, nákup bez registrace používá pouze zákazník, který nemá v úmyslu už nikdy v tvém shopu nakupovat a ani ho žádné jiné produkty nezajímají.

Pokud má zájem v budoucnu si u tebe něco nakoupit a předím provedl nákup bez registrace, tak to tam prostě někam viditelně dopiš jako upozornění. Nebo stačí to připsat do objednávky apod...

Já vim, že se všichni snaží dělat eshopy blbůmvzdorný, ale zas až tak jednoduchý to prostě být nemůže,.. je rok 2010, tak ať se lidi přizpůsobí.

Link to comment
Share on other sites

zdravim,

zajímalo by mě, kdo přišel na to, že nelze na stejný email z modulu bez registrace opakovaně nakoupit??

zkuste si to v happygrow.cz nebo rcking.eu ...dejte tam test - at vam neposilaj zbozi...
nebo Vám udělám testovací shop...tak mi dejte nějakej den, připravim to

Link to comment
Share on other sites

Pouze jsem komentoval příspěvky o nákupu bez registrace. Nevšimnul jsem si, že bych někde psal, že něco chci...

Jinak v prvním příspěvku píšeš jak někoho hledáš, kdo ti to udělá a najednou nabízíš programátora, který to udělá? Srovnej si v hlavě co píšeš, než začneš dělat ze sebe a z lidí kolem blbce.

Link to comment
Share on other sites

ty ses asi dneska špatně vyspal, ten modul bez registrace jsem si nechal udělat, ... a když mi tady někdo píše že mu to nefunguje...tak předpokládám, že by chtěl aby to fungovalo, jinak mi to připadá, že je to plkání o ničem, v tom případě tu zbytečně nezahlcuj vlákno

Link to comment
Share on other sites

Takže už jsem přišel na to, proč mi nešel správně modul od "sevendays". Špatně jsem upravil setting.inc.php soubor a nevšimnul jsem si, že jej PSPad neuložil na server. Teď jsem to opravil a musím říct, že je tento modul povedený a rozhodně se aplikuje lépe než výše zmiňovaný IonCanon Express Checkout.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taky bych měl o takový modul zájem, prosím info do PM, díky moc.

Potažmo, jak je to řešeno se slevovými kupóny? Když se user nepřihlásí, neuvidí, kolik má bodů, které by mohl využít ke konverzi ve slevový kupón, ne? Celý tento věrnostní program je tím pádem v háji?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
zdravim,

zajímalo by mě, kdo přišel na to, že nelze na stejný email z modulu bez registrace opakovaně nakoupit??

zkuste si to v happygrow.cz nebo rcking.eu ...dejte tam test - at vam neposilaj zbozi...
nebo Vám udělám testovací shop...tak mi dejte nějakej den, připravim to

Tak jsem to zkusil...

Bohužel až po koupi...

OPRAVDU NENÍ MOŽNÉ NAKOUPIT DVAKRÁT...

Jen hned ze stejného prohlížeče...Navíc nefunguje to tak, že by mně to po odeslání objednávky ihned odhlásilo, jak je řečeno...uživatel zůstává přihlášen...

Moje poučení pro příště: ne vše funguje tak, jak se píše...Vyzkoušej to, jestli je to pravda...Nu což, škoda...Moje blbost
Link to comment
Share on other sites

nemyslíš, že už by tato zpráva zde zazněla minimálně 3/4 roku co to tady provozuju, pokud by nebyl někdo spokojen? :o))


nebo jsi to udělal s cílem mě poškodit?

když něco nefunguje nemůže být také chyba na tvé straně?

Link to comment
Share on other sites

Dobře, může být chyba na mé straně, třeba jsem postupoval špatně:

Otevřu firefox, příjdu na test web, hosm zboží do košíku, jdu k pokladně, dám bez registrace, vyplním údaje, potvrdím platbu, dokončím objednávku.

Je to správně? Pokračujeme:

Zůstávám ve firefoxu (v tuto chvíli po potvrzení objednávky bych měl být automaticky odhlášen jako neregistrovaný uživatel), hodím zboží do koše, jdu k pokladně a...jen potvrzuju dodací adresu, stejně jako každý jiný registrovaný uživatel. Čili jsem nebyl automaticky odhlášen, jak bych měl. Nemám ani možnost se odhlásit.
Zapnu notebook, pustím operu, jdu na test web, hodím zboží do koše, dím k pokladně, vyplním údaje a ops:Nastala 1 chyba :e-mailová adresa je již registrovaná

No nic, vracím se k PC, otevřu IE, jdu na test web, hodím zboží do koše, jdu k pokladně, vyplním údaje a ops...to samé...

Prosím, kde jsem udělal chybu, že nemůžu se stejným emailem provést další objednávku, i když píšeš, že to jde?
Nebo dělám chybu v tom, že se chovám jako kdejaký user, který jde nakupovat bez registrace, když může, a pak zjistí, že nemůže podruhé nakoupit? nebo mu tam musím napsat postup: už jsi u nás nakupoval? tak se ti moooc omlouvám, bez tvého svolení jsem uchoval tvé údaje a zaregistroval ti účet, prosím, klikni na zapomněl jsem heslo, ono ti pak příjde na mail?

Nebo jak to vlastně funguje..nechám se rád poučit

Link to comment
Share on other sites

"Ahoj, to řešení vypadá zajímavě, akorát netuším proč nejde v BO rozkliknout detaily žádného zákazníka…"

cituju Jiri FAMiNE Cermak

takže to fungovalo do tý doby, než jsem to dnes přeinstaloval

žádný strachy chlape, pořešim to s programátorem

pokud ti jde o finance, ty ti klidně vrátím, jestli jsi nedočkavý

Link to comment
Share on other sites

Já jsem měl stejný problém, že nebylo vidět detaily zákazníka. Ale myslel jsem si, že je to šablonou, tak jsem vyměnil soubor AdminCustomers v adresáři tabs a prozatím mi to jede v pohodě. Ten AdminCustomers jsem tam dal z verze 1.1_Final.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sem si nevšimnul, že by na tom webu bylo u tý ceny napsaný moje jméno jako special price... tak si nech plky. One page checkout se prodává za 60eur (včetně nákupu bez registrace), takže mi tohle příjde trošku "předražený". Pokud to teda neprodáváš jak UNIQUE a nikomu jinýmu už to neprodáš...

A jinak, můžu si tu psát co chci, kdy chci a kam chci. Jestli se ti můj příspěvek nezdá, tak ho reportni, jistě ti nějakej moderátor pomůže.

EDIT: A o zahlcování vyprávěj těm nůbům, co tu neuměj nastavit barvu pozadí...

Link to comment
Share on other sites

psát si tu samozřejmě můžeš co chceš, pokud má někdo osobní problém, tak si myslím, že to patří jinam

One page checkout stojí s daní 89,70 Euro - což máš v přepočtu 2300 kč - z Prestastoru, takže prezentuješ zde chybné informace

Link to comment
Share on other sites

Fast Line Checkout - 39eur, vyřízení objednávky na jedné stránce, včetně nákupu bez registrace

IonCannon’s Express Checkout ZDARMA! Opět vyřízení objednávky na jedné stránce + nákup bez registrace.

One Page Checkout 45eur. Vyřízení objednávky na jedné stránce + nákup bez registrace.

PWA - Purchase Without Registration Nákup bez registrace, zdarma.

A omlouvám se, uvádim chybné informace, dokonce jsem ten One Page Checkout předražil o 15eur. :P
Link to comment
Share on other sites

Fast Line Checkout nabízí opakovaný nákup bez registrace za 39eur, což je nějakejch 1000,- Kč včetně vyřízení objednávky na jedné stránce, udělat do toho češtinu je půl hodiny práce, kolik asi stojí půl hodiny práce?

A nevim co tu rozhazuješ slovem ZDARMA, když to prezentuješ za 3x vyšší částku a ještě ne v takovém komplexním řešení.

Vim, že jsme všichni Češi, teda předpokládám, ale tohle příjde přehnaný i na český poměry. Tohle byl můj poslední post v tomhle topicu, lidi si udělaj obrázek už sami.

Link to comment
Share on other sites

Protože si to komentoval, jako by to bylo tvoje... Reagoval jsem na cenu, co byla na tom webu a ty ses hned pustil do mě, jak kdyby ta cena byla vysoká kvůli mě, z toho jsem logicky usoudil, že to je tvůj web. A asi nebudu jedinej. Takže si měl logicky napsat stejnou reakci, že to jsou židi když za to chtěj takový prachy a ty to děláš za tolik a tolik... ne?

Link to comment
Share on other sites

chlape, tenhle topic jsem zakládal, takže pokud někdo z přispívajících neuvede odkud tu informaci vzal, tak to beru že to jde ne můj vrub

takže příště až příjdeš s nějakou informací, dej tam také její zdroj hned, at nedochází k nedorozumění...

Link to comment
Share on other sites

pokud někdo máte zájem o tento modul, prodám Vám jej se slevou za 350,-

Koupil jsem jej, ale nehodlám jej nasazovat, nemám totiž čas porovnávat 47 seouborů (které mi byly dodány) s originální prestou, pak ty jeho změny z toho vykuchat, a implementovat do mé presty, ve které mám plno úprav, jak v jádru, tak ve vzhledu, navíc používám jiný vzhled, nikoliv originální...

Sevendays totiž zapomněl uvést, že úprava není jeho, ale že ji dělal někdo jiný a není žádný návod na to, jak to implementovat, ale prostě musíte mít origo prestu a v ní přepsat celkem 47 souborů...Už jsem nakupoval spousty různých úprav, nejen pro prestu, ale ještě nikdy mi nikdo neprodal nic, u čeho by nebyl návod na to, jak to implementovat, a nebo mi jej na požádání dodal...Kdybych tohle věděl, ani bych o to okem nezavadl...

Třeba se to tedy někomu bude hodit, třeba někdo má čas na porovnávání souborů, já ne. To si raději zaplatím mému programátoru, aby mi to napsal přímo do mé presty...

Platba na účet nebo paypal...

Link to comment
Share on other sites

1. modul jsem si nechal udělat, to jsem uvedl hned v úvodu tohoto topicu
2. návod na implementaci je v zazipovaném souboru
3. samozřejmě že funguje i na jiné šabloně

Modul funguje na více než 10 eshopech, to mluví za vše.

Link to comment
Share on other sites

Přiložený návod:

v adresáři config editovat soubor settings.inc.php a změnit řádek viz níže:

define('_COOKIE_KEY_', '6Y63qQfVdDpnrnMudztaPWjngaZGKoL6VMy648ZwHYydjmkbRVVfgegN');



Toť vše...

Postrádám něco v tomto smyslu:

Otevřete soubor xxx, najděte to a to, před to vložte 
kod
kod
kod



Tak jak to většina programátorů dodává...

Imho, zkusil jsem to na lokálu přepsat a bílá stránka...takže to prostě nejde vždy...Požádal jsem tě o vrácení peněz, nechceš, prodávám zde, ať se mi aspoň něco vrátí...tím tě nechci nijak poškodit, ale prostě pro mne je to nepoužitelné bez NÁVODU IMPLEMENTACE (několikrát jsem tě o něj požádal a nic, pořád stejná písnička: musí to fungovat, prostě přepsat soubory, v balíčku je návod...)

Link to comment
Share on other sites

Spíše co s tebou, chlape?

Prostě o ten modul nemám zájem, když k němu nemáš postup na implementaci tak jak se sluší a patří...Prostě s ním nebudu ztrácet čas, na to je ten můj příliš drahý...Too si raději řeknu mému programátorovi, ať to napíše on mi přímo do shopu a nemusím to řešit...Sice mně to bude stát krapet víc, ale nemusím se s ničím srát a nic řešit...

Proto ten modul zde prodávám, ať se mi aspoň něco vrátí, když už ty děláš více méně mrtvýho brouka...

Link to comment
Share on other sites

normálně se vyjadřuju slušně, ale u tebe mám pocit, že se bavím se třináctiletým blbečkem...aspoň je vidět, co jsi za prodejce...jasně jsem ti napsal, co mi u tebou prodané úpravě chybí, a ty to máš v piči, takže asi tak nějak...prostě tvou úpravuu si nemůže nainstalovat každý, na to jsi tu neupozornil, a z tvé strany to beru jako podvod...zbytečně jsem přišel o čtyři kila...

A UŽ SE ODMÍTÁM NA TOHLE TÉMA S TEBOU BAVIT

takže jestli někdo má zájem, a má čistou instalaci bez svých úprav, milerád mu to prodám...

Link to comment
Share on other sites

Mam tento modul od SEVENDAYS a nemam problem s ovladanim alebo shopom.
Kontaktoval som roznych uzivatelov ktory ponukaju tento modul, ale s tymto som spokojny.
Instalacia prebehla uplne v pohode a vsetko funguje super. Jednanie bolo v pohode, a ustretove.
Moja spokojnost, nevidim dovod preco tu " srat " na seba.

Link to comment
Share on other sites

Mam tento modul od SEVENDAYS a nemam problem s ovladanim alebo shopom.
Kontaktoval som roznych uzivatelov ktory ponukaju tento modul, ale s tymto som spokojny.
Instalacia prebehla uplne v pohode a vsetko funguje super. Jednanie bolo v pohode, a ustretove.
Moja spokojnost, nevidim dovod preco tu " srat " na seba.


Tak určitě to funguje skvěle, ale pokud to nelze implementovat již na zaběhnutej shop, tak je to hodně bodů dolů.
Link to comment
Share on other sites

Pokud k tomu není implementační manuál, co kde a jak změnit, tak je to k ničemu, pokud se mají přepisovat celé soubory. Úplně všichni co chodí na tohle forum mají v shopu vlastní modifikace, nikdo nejede na obyčejný základní verzi, asi tak. Takže pokud k tomu nemá být implementační manuál, musí to fungovat jako modul, ne jako patch.

Link to comment
Share on other sites

defakto by se to dalo nazvat patchem - pokud ti jde o tohle


Žádný defakto, to je PATCH, ale nepoužitelnej na již rozběhnutej shop s vlastními modifikacemi, co na tom pořád nechápeš. Takže k tomu bude třeba doplnit ten manuál, co si kde přidal, smazal, přepsal.... kapiš?
Link to comment
Share on other sites

tak asi je rozběhnutý eshop a rozběhnutý eshop - já jsem to instaloval do presty, kde měli vlastní modifikace...a jede to...
manuál kde co bylo přidáno, smazáno, přepsáno není a nebude - bylo by to dražší než vývoj celýho modulu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...